17/18 C Grubu M:4 | Roma 3-0 Chelsea | MS | 31 Ekim | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Roma-Chelsea-Atletico üçlüsünden Atletico Avrupa Ligi'nin yolunu tutacak gibi görünüyor.Karabağ mucizeyi başarırsa helali hoş olsun o ayrı. :D

Bizim amelenin özendiği Chelsea'nin hali bu. Ula bende Trabzonspor maçında ilk yarıdaki taktiği hangi beyinle yaptı diyordum. Conte'nin Atletico'ya karşı kullandığı taktikmiş.

Bizim amelenin özendiği Chelsea'nin hali bu. Ula bende Trabzonspor maçında ilk yarıdaki taktiği hangi beyinle yaptı diyordum. Conte'nin Atletico'ya karşı kullandığı taktikmiş.

Yalnız buna özenmiyor video izlemiştim doğru taktik diye orada söylüyordu arkadaşım var onu takip ediyorum diye

İlk defa duymuştum adını

Yalnız buna özenmiyor video izlemiştim doğru taktik diye orada söylüyordu arkadaşım var onu takip ediyorum diye

İlk defa duymuştum adını

Valla Chelsea'nin önceki maçlarına bi baktım da aha bizimkinin yaptığının aynısı yani görünce çaktım. Bizimki de Hazard yerine Feghouli'yi orada sıkıştırdı. Gerçi bunlar yenmişte ne bilim saçmasapan bi diziliş bence. @Hayri sende aynı şeyi sormuşun.

Atletico Madrid - Chelsea (27.09.2017) Mac Detayı - Şampiyonlar Ligi Grup C 2017/2018 @ Mackolik.com

Merak ettim ortalama pozisyonlara baktim da pek alakasi yok gibi

fc63f639d046ce2c53434b510330713e.jpg

de2f26cd70820e836c85b5d3e7444709.jpg

Bu Dzeko ne muazzam bir Forvet, Dünya Kupasına katılamayacak olması üzücü.

Hazard, bir an önce bu takımdan kurtulması lazım.

Üst Alt