17/18 G Grubu M:1 | Porto 1-3 Beşiktaş | MS | 13 Eylül | Tivibu Spor 2 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:1 | Porto 1-3 Beşiktaş | MS | 13 Eylül | Tivibu Spor 2

Ameliyat olan senmiydin burunmuydu tam hatırlayamadım geçmiş olsun tekrar,tamamdır şimdi baktım programa 17:00'da ki Liverpool-Burnley maçını izlerim sadece .
17:00-19:00 arası ben kullanırım geri kalan zamanda senindir .

Kulak. Orta kulak iltihabi vardi, agir sekilde.

Kanka benim cumartesi den kastim, GS macindan dolayi. Yoksa bu digitürk play süper ligi kapsamiyor mu?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burayi okuyan kuslarin tinerci versiyonu olanlar! Sizden nefret ettiğim kadar hicbir takimdan nefret etmiyorum. insallah bugun söyle temizinden 7 tane falan yersiniz, kendi rekorunuzu kirmak size düşmüş oda olabilir!!Sizin kadar cirkef görmemiş kendini nimetten sanan baska bi camia daha olamaz! Türk takimi falan demicem Portonun her atağında her pasinda deliler gibi sevinip sizin her olumsuz hareketinizde sevinc cigliklari atacam. Cl de bize rakip olan takımların bayraklari formalari fln ayrıca g... girsin. Lanet takim!

GT-I9301I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yav tarayici diye bir sey varmis galiba ona bir adres giriyormussun sonra da aciliyormus galiba maclar
bunun asli astari var mi gencler bugün kahvede otururken tartisiyorlardi bu olayi:confused:

Beşiktaşın şampiyonlar ligindeki şu ilk 11 ine bakıyorum birde geçen seneki ilk 11ine değişiklik 2 bölgede değişiklik var sadece.

Marcelo gitmiş pepe gelmiş

Aboubakar gitmiş cenk gelmiş.

Bu şekilde bakınca takım geçen seneye göre güç kazanmamış aksine hücum gücünün % 30 u gitmiş.

Aboubakar gibi bir forvetten cenk e düşmek attan inip eşeğe binmek gibi bişi.

Bu açıdan bakıldığında o kadar şampiyonluk şampiyonlar ligi gelirlerine rağmen Beşiktaş kadrosunu güçlendirememiş aksine zayıflatmıştır.

Atiba-oğuzhan ikilisinden birini çıkarıp medeli koymak takımı güçlendirmez.

Yanındaki stoper Tosç kaldıkdan sonra Marcelonun yerine Pepe yi koymakda çok büyük bir güç farkı yaratmaz + anlamda.

Lensi quaresma yada Babel in yerine almakda yine aynı şekilde güç açısından büyük farklar yaratacağını düşünmüyorum.

Ama Aboubakar yerine cenk ile başlamak büyük kayıp bence.

Beşiktaş bu sene ilk 11 ini güçlendirmedi sadece yedeklere yatırım yapıp rotasyonu ve kulübeyi zenginleştirdi.

En önemli kayıpları Aboubakarın yerine onun kalitesinde birini bulamadı .

Herkes beğensede şampiyonlar ligi seviyesinde olmayan Tosiçin yerine iyi bir adam bulamadı.

Ve tamamen saatli bomba olan hiç güven vermeyen kaleci sorununu aşamadı.

Bu kadro rotasyon sayesinde ligi yine kayıpsız götürür şampiyonluğa oynar belki şampiyonda olur ama şampiyonlar liginde bence 4. bitirmekden ileri gidemeyecek

Üst Alt