17/18 G Grubu M:2 | Beşiktaş 2-0 Leipzig | MS | 26 Eylül | TRT 1 - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:2 | Beşiktaş 2-0 Leipzig | MS | 26 Eylül | TRT 1

bir yandan takımlarımızın başarılı olması iyi oluyor diyorum diğer yandan da tepemize çıkacakları için olmasaydı daha mı iyi olacak acaba diye düşünüyorum

az önce yemekte arkamda oturan iki bjk linin muhabbeti spor haberlerini dinlediler ve ardından " zaten bjk olmasa ülkede futbol bitmişti" diyerek kafalarını salladılar,diğerlerine ne gerek var gibi

bir de şöyle düşünüyorum, bunların taraftarı ,10 senede bi çiftleşmek için topraktan çıkan sonra çiftleşip toprağa geri girip orada ölen enteresan bir böcek cinsi var.o 10 sene de her şeyden habersiz toprağın altında eşelenip duruyorlar sonra çıkıp aha dünya bizim deyip işlerini görüp ölüp gidiyorlar.bunlar gibiler takma diyorum

Reis ilk cümleye like verecektim de çok sert girmişsin :asd22:
Azzzz bile söyledim.

İki maçta da rakipler son vuruşları bir türlü yapamadı en önemlisi iki maçta da adamların en golcü oyuncuları oynamadı diyebiliriz.

Hala iddaalıyım 4 maçta 0 puan alabilirler futbol şansı yanlarında olmadığı sürece. Hele dün acayip pozisyon yediler ama atamadı rakip.

Keita 80 milyon euroya yakın bedelle transfer oldu. Biz de ona yakın Ndiaye var. Ndiaye pas isabeti dışında keitanin çok altında bir adam değil. Ndiaye pas isabeti olsa en az 30 milyon ederdi bu adamları izleyince insan bu şekil düşünüyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dalga mi geciyorsunuz
kim verdi bu mala 80 milyonu?

Napoli maçı tarihi fark olacakken nasıl 3-2 aldılar hâlâ şaşkınım. Adamlar bir türlü atamadı golleri.

sent via GSC
sadece onunla bitmiyor
hem cok net pozisyonlar verip gol yemiyorlar hem kaleye ilk gelislerinde golü buluyorlar
bizi gecen sezon arenada yendikleri mac da öyle bitti
taliskanin sacma salak sekilde giren duran topu disinda pozisyonlari yoktu

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Abi ciddi anlamda şanslılar , bunun beşiktaşın oyunuyla bi alakası yok portoda leipzigde berbat oynadılar bir ton pozisyona girip atamadılarda. Şu 2 takım fenere denk gelse varya bakın bizi demiyorum fenere denk gelse 5'den aşağı atmazlardı her attıkları girerdi. Bi şekilde şansları yaver gidiyor iyi top filan oynamıyorlar ben beğenmiyorum oynadıkları futbolu takımlarında babel harici cok aşırı hızlı adam yok. Ama beşiktaş çıkar bu grupdan iyi puan aldılar artık monaco berbat zaten.

Lepzig kale ağzından ne goller kaçırdı yav. Acemi mangası gibiydiler. Bala g.te gidiyor bunlar. Hücumda yüzde 90 golle oynuyorlar. Porto ve lepzig bunların 2-3 katı pozisyona giriyor atamıyor ilginç.

Ulan gelmiyor ki Münih real. Ne şanslı herifler. Defansı elek gibi. Bahtları açık kargaların

Abi ciddi anlamda şanslılar , bunun beşiktaşın oyunuyla bi alakası yok portoda leipzigde berbat oynadılar bir ton pozisyona girip atamadılarda. Şu 2 takım fenere denk gelse varya bakın bizi demiyorum fenere denk gelse 5'den aşağı atmazlardı her attıkları girerdi. Bi şekilde şansları yaver gidiyor iyi top filan oynamıyorlar ben beğenmiyorum oynadıkları futbolu takımlarında babel harici cok aşırı hızlı adam yok. Ama beşiktaş çıkar bu grupdan iyi puan aldılar artık monaco berbat zaten.
Mesela o konuda da Aykut ağlıyorda cidden şanssızlılar. Vardara ilk maçta pozisyon yemeyip 2 farklı yenildiler ligdeki maçların bazıları da öyle. Çok iyi oynamıyorlar ama kalelerine gelen gol oldu, iki haftadır olmayınca maç kazandılar üst üste işte.

Biz de yüksek yüzdeyle yiyoruz.

Öyle vallah gerçekten.

sent via GSC

Dün o Forsberge baya sövdüm deli etti beni. Herifler 2-3 kere kaleye gidiyor 2 gol atıyor. Bunlar 20 kere gidiyor kale ağzından nereye atıyorlar. Hele o Agustín bardağı kırdığı bana.

Çok acemiler yav. Real Münih gelse robben Ronaldo bu tinercilerin içinden geçerdi

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Öyle vallah gerçekten.

sent via GSC

Dün o Forsberge baya sövdüm deli etti beni. Herifler 2-3 kere kaleye gidiyor 2 gol atıyor. Bunlar 20 kere gidiyor kale ağzından nereye atıyorlar. Hele o Agustín bardağı kırdığı bana.

Çok acemiler yav. Real Münih gelse robben Ronaldo bu tinercilerin içinden geçerdi

Üst Alt