17/18 G Grubu M:4 | Beşiktaş 1-1 Monaco | MS | 1 Kasım | Tivibu Spor 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:4 | Beşiktaş 1-1 Monaco | MS | 1 Kasım | Tivibu Spor 2

Yenilgi alsınlar ve gruptan 2. çıksınlar kafi,bizim kıramadığımız 3/3 ile başlama gibi bir rekoru kırdılar,bari en çok puan toplama ve lider çıkma rekorunu kıramasınlar.Kalan 3 maçı kaybetseler dahi 3. olma şansları yok denecek kadar az,onu geçelim artık o iş bitti.

Bjk li bir arkadasa bu macin fazla onemi kalmadi dedigimde cevabi "bizim amacimiz ulkeyi gururlandirmak artik" diye cevap verdi

Bjk li bir arkadasa bu macin fazla onemi kalmadi dedigimde cevabi "bizim amacimiz ulkeyi gururlandirmak artik" diye cevap verdi
9x5cWc.jpg

Yazdigim sey benim gorusum degil ,gorustugum birinin yorumuydu , ayrica ben onlarin sampiyonlar ligi maclarina veya lig maclarina da gidiyorum , bunlar beni o takimin taraftari yapmaz

ama iyi ki son 2 senede bjk potada , fb olsaydi tam skandaldi cunku kadikoye de cok gidiyorum arkadaslarin da 50% den fazlasi fb li

insanlar birbirlerinin goruslerine saygi duyacak , forum kimsenin tapulu mali degil , ayrica ben bjk li diyenlere de laf etmiyorum , ama is hakaret boyutuna varirsa o zaman is size dusuyor

Yazdigim sey benim gorusum degil ,gorustugum birinin yorumuydu , ayrica ben onlarin sampiyonlar ligi maclarina veya lig maclarina da gidiyorum , bunlar beni o takimin taraftari yapmaz

ama iyi ki son 2 senede bjk potada , fb olsaydi tam skandaldi cunku kadikoye de cok gidiyorum arkadaslarin da 50% den fazlasi fb li

insanlar birbirlerinin goruslerine saygi duyacak , forum kimsenin tapulu mali degil , ayrica ben bjk li diyenlere de laf etmiyorum , ama is hakaret boyutuna varirsa o zaman is size dusuyor

Sana saygı duyuyorum Sinan. Seni böyle kabul ediyorum. Ancak haddim değil ama bir açıklama yapmak istiyorum.

Burası tematik bir forum. Temamız da Galatasaray. Yani bir takım insanların bir araya geldiği ve Galatasaray hakkında sohbetlerin, tartışmaların yapıldığı, haberlerin paylaşıldığı bir forum. Burada konu dışı alakasız bir şekilde Beşiktaş'ı olumlayan bir söz söylediğin zaman tepki çekmen çok normal. Bir konu içerisinde hak, adalet içerisinde savunulabilir. Ama olumlama yapmak tepkiye sebep olur. Altını çiziyorum. Tematik forum. Galatasaray Dergisi'nde nasıl Beşiktaş haberi veremezsen, o takımınla ilgili olumlu ya da olumsuz yorum yapamazsan; haber paylaşamazsan burada da bu tip şeyler yapılmamalı diye düşünüyorum.

Mustafa, kendisine bu konuda bir kaç kez telkinde bulundum. Fikir ve Ifade özgürlüğüne sığınıyor, tamam en doğal hakkı ama bu özgürlükten bahsediyor isek, bu özgürlüğün başka insanların huzuruna tecavüz etmemesi gerekiyor.

ben bunu yaptigimda gosterilen tepkiye laf etmiyorum ki , hadsizlik oldugu zaman isler degisir .. elestiri getiren usuluyle getirsin basimla beraber

ama kufur hakki filan goren oldugu zaman orada forum yonetiminin devreye girmesi gerekiyor . zekice elestiri getir mesela beni de sinirlendir en akillicasi ..

burada besiktasla fenerbahceyle ilgili her acilan baslik bu takimlara kucuk dusurucu ,kufur odakli mi olmak zorunda mesela .. tematik ya da tarafli forumda da objektif hatta muhalif uyeler barinabilir ..

surada hakkaten besiktasli fenerli uye yok mesela , havadan su dovmece , 2-3 kisi gelse ben fenerliyim besiktasliyim diye hemen edilecek laflari tahmin edebiliyorum , ua da antuda gorduk orneklerini

sonra yok sinan besiktasli mi , recep fenerli mi , bilmem kim trabzonlu mu diye papatya fallari

ama adamin teki gelip ben antalyasporluyum dese sorun cikmaz ... boyle objektiflik olur mu yahu

Sinan Bey kardeşim, senin tepki gösterip göstermemen önemli değil. Önemli olan Mustafa'nın dediği gibi, buranın Temasına uygun davranmak. Bunun aksi bir şekilde davranmak doğru bir davranış değil ve huzuru bozuyor.

herkes ayni seyi soylerse forum anlamini yitirir , surekli bjk fb tukaka , onlar kotu onlar gebersin ile yurumez bu gemi

farkli gorus fikir ve soylemler dunyamizi zenginlestirir ..

bir de bana ve sozlerime boyle onem atfedip alinti yapmaya degmez

bu baslikta besiktasi ve monaco yu , maci konusalim

Üst Alt