17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 G Grubu M:6 | Leipzig 1-2 Beşiktaş | MS | 6 Aralık | Tivibu Spor 2

Tepkilerden cekinsek kendimiz olmazdik diyor ve en sevdigimiz besiktas marsini paylasiyoruz , aramizda kripto bjk liler varsa tebrik ediyoruz ama bu sene sampiyonlugu size birakmayacagiz kusura bakmayiniz

Gs li renktaslarimi da artik hosgoru ve sukunete davet ediyoruz .. sakin guc olalim , sonunda kazanan olacagiz ... Bugun bjk lilerin gunu , devran elbet donecek rahat olun

https://www.youtube.com/watch?v=lIBr0eomRvA

tinerspor bugün yedeklerle 40 gol yese ve ben taraftarı olsam alkışlardım . büyük iş başardılar . şimdi de keyfini sürüp dalga geçmesi ayrı bir zevk.

Tepkilerden cekinsek kendimiz olmazdik diyor ve en sevdigimiz besiktas marsini paylasiyoruz , aramizda kripto bjk liler varsa tebrik ediyoruz ama bu sene sampiyonlugu size birakmayacagiz kusura bakmayiniz

Gs li renktaslarimi da artik hosgoru ve sukunete davet ediyoruz .. sakin guc olalim , sonunda kazanan olacagiz ... Bugun bjk lilerin gunu , devran elbet donecek rahat olun

https://www.youtube.com/watch?v=lIBr0eomRvA

UnimportantFondIrrawaddydolphin-max-1mb.gif

tinerspor bugün yedeklerle 40 gol yese ve ben taraftarı olsam alkışlardım . büyük iş başardılar . şimdi de keyfini sürüp dalga geçmesi ayrı bir zevk.

Bugun biraz besiktas maclari izledim sampiyonlar liginden , akil almaz bir mac ici sans, akil almaz kura sansi , rakiplerin kendi aralarindaki maclardan dogan sans .. gercekten baselle eslesirlerse sasirmam

kazandiklari penalti ve frikik sayisi ve buradan kazanilan gol sayisi .. benfica ornegindeki gibi 3-0 dan 3-3 e gelen maclar , keita nin monaco macinda ,portonun ilk macta kacirdikleri ,leipzig in sanssizligi .. o benficanin 0 cekmesi , napolinin isinin mucizeye kalmasi , monaco nun gecen seneden 50% guc kaybetmesi

mesela hic konusulmadi , monaco deplasmanindaki 2 inci gol net ofsayt , belki o mac grubun kaderini cizgi , sil 3 puani bjk den ver monacoya , bak bakalim nasil oluyor

porto macinda portoya beraberligin de avantaj saglamasi ... garip garip elle oynamalarla kazanilan penaltilar

tabi su var , 15 sene once gruptan sparta prag in kendi macinda attigi son saniye goluyle cikamadiklarini da hatirlarim , bayern milan leeds miydi , oyle bir gruplarini hatirlarim

bence artik dengelendi eski ile yeni . artik zor rakip cikacaktir

tahminim juventus

heriflerden 3 yiyip clde gruptan cikmayi garantiledikleri icin yedeklerle oynadiklari macta dandik oldugumuz icin elimizden kacirdigimiz eski topcumuzun show yapip herifleri yenmesini beklemek
biraz KOTU bir his

Antremanlada takımı köpek gibi çalıştırdığı belli şenol hocanın

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya Liepzig çer çöp yada Beşiktaş çok iyi. Beşiktaş garantilemiş olmasına rağmen , yedeklere rağmen oyuna hakim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt