17/18 H:11 | Göztepe 1-3 Beşiktaş | MS | 5 Kasım - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:11 | Göztepe 1-3 Beşiktaş | MS | 5 Kasım

Bjk adam akıllı top oynamadan 19 puan yaptı. Şu maçta rakibi eze eze yendi denecek maçları var mı? Belki Konya maçı. Bizim en az 4-5 tane var.

Tecrübe farkı var adamlarda. Oyuncular birbirini iyice ezberlemiş. Yürüye yürüye bile kazanıyor.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bjk adam akıllı top oynamadan 19 puan yaptı. Şu maçta rakibi eze eze yendi denecek maçları var mı? Belki Konya maçı. Bizim en az 4-5 tane var.

Tecrübe farkı var adamlarda. Oyuncular birbirini iyice ezberlemiş. Yürüye yürüye bile kazanıyor.
Aynen öyle onur tüm bunlara rağmen 5 puan fark avantaj. Allahtan iyi kadro kurduk yoksa bu sezonuda kafadan alacaklardı.

Valla Nejat Bey o kadar kişiye gelmez dediniz ki karıştırıyor da olabilirim . Gerçekten gerçek hayatta da böyle hep karamsar mısınız? Yoksa burada başka niyet için mi böyle yapıyorsunuz .

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Karamsarlık denemez aslında, yönetimin geçmişteki karnesinden yola çıkarak böyle isimleri getireceklerine inanmadım.
Fernando transferi olduktan sonrası biraz geyik, totem karışımıydı, Fernando ciddi bir transfer başarısıydı ve ondan sonra güzel hamleler sürpriz olmazdı nitekim. Belhanda ve Badou transferlerinin büyük hata olduğu hakkında fikirlerim değişmedi. Neyse şu an bir önemi yok tabi konu dağılmasın.

Fernando cuk oturdu , maicon mariano ve gomis de oyle

fegouli belhanda ve ndiaye ise hala harcanan paraya oranla tam isabet diyemiyorum

Leş defanslı iki takımla deplasmanda oynayıp kazandılar.Bizim maça kadar 4'te 4 yapmaları yüzde 90 ihtimal.O yüzden ne yapıp edip 3 puandan fazla farkla derbiye çıkmamız lazım.Sonra aynı 4 takımla biz oynayacağız

feg 4,25'e gelmedimi ya? Aldığı maaşa göre kötü şuanlık ama bonservisi olarak çok iyi.

Bonservis kabul edilebilir ama seneligi de asiri , ustelik en azindan ilk senesinde avrupa da yok , 3 mac da ceza aldi , 1 maclik maliyeti inanilmaz boyuta ulasiyor , daha bir katki alman lazim o yuzden

ndiaye ve belhanda ise oynama surekliligi olarak daha istikrarlilar ama oyuna etkileri konusunda hala tam bir guven duyamiyorum

Bonservis kabul edilebilir ama seneligi de asiri , ustelik en azindan ilk senesinde avrupa da yok , 3 mac da ceza aldi , 1 maclik maliyeti inanilmaz boyuta ulasiyor , daha bir katki alman lazim o yuzden

ndiaye ve belhanda ise oynama surekliligi olarak daha istikrarlilar ama oyuna etkileri konusunda hala tam bir guven duyamiyorum

Bursa maçını kurtardı sayılır Feg, ama sonra katkısı yok. Belhanda ise büyük maçlarda kayboluyor gibi, görev üstlenmesi lazım Gençler maçı gibi. Ndiaye ise bence kapasitesi bu daha fazla bir şey beklemiyorum bende.

Feguli isim yapmis bir adam , 4 e aliyorsan kendisini baya mutlu etmen lazim ki gelsin

burada bana dokunan esas 2 sey , belhanda ve ndiaye ye verilen 8-9 milyonlar . Bu bonservisler gercekten fuzuliydi

Feguli isim yapmis bir adam , 4 e aliyorsan kendisini baya mutlu etmen lazim ki gelsin

burada bana dokunan esas 2 sey , belhanda ve ndiaye ye verilen 8-9 milyonlar . Bu bonservisler gercekten fuzuliydi

30 + değiller çünkü rahatlıkla elden çıkarırsın 2 sinide , 8 9 milyon günümüz futbol piyasasında çerez parası olarak görülüyo artık.

Üst Alt