17/18 H:11 | Göztepe 1-3 Beşiktaş | MS | 5 Kasım - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:11 | Göztepe 1-3 Beşiktaş | MS | 5 Kasım

Gse oldugumu hatirlatmak isterim,imla ve Türkçemizi dogru kullanmak baslica gorevlerimizdendir.

Tokat gibi bir cevap.

PO1gPN.gif

Diktatör adminlerin, elit tabakanın yani GSE'lerden sonra anladık ki forum emekçisi moderatörlerimiz de Sarper'e karşı tavır almış durumda. Halbuki Serkan defalarca internetteki hamlelerine dikkat etmesi konusunda uyarmıştı. Bir gece bir bakmışız ansızın Sarper'in gidişi oylanıyor.

Diktatör adminlerin, elit tabakanın yani GSE'lerden sonra anladık ki forum emekçisi moderatörlerimiz de Sarper'e karşı tavır almış durumda. Halbuki Serkan defalarca internetteki hamlelerine dikkat etmesi konusunda uyarmıştı. Bir gece bir bakmışız ansızın Sarper'in gidişi oylanıyor.
Bir gece ansızın;

82 - Sarper
83 - Yıldırım

İyi forumlar.

Bu maçı alırlarsa taraftarla beraber alacaktır adamlardaki taraftar takımı diriltiyor ve güç veriyor ileriye itiyor, bizde ki taraftar arena da telefon ışıklarını açıp takımı uyutup kendinden geçiriyor :D
Hakem rahat rahat karar veremeyecektir hatta taktir haklarını göztepe yanında kullanması da muhtemeldir. Bu maçı alanya maçından ayıran en büyük özellik de taraftar baskısı ve arzusudur ve beşiktaşın puan bırakacağı bir deplasman olabilir

çok uzak olmayan 1 ihtimal.

O gün geldiğinde doğru tarafta saf tutmanı ümit ederim sayın abim.

Bir gece ansızın;

82 - Sarper
83 - Yıldırım

İyi forumlar.

Şu mesajlarının sonuna iyi forumlar yazmasan iyi adamsın aslında ama bu özelliğin işi bozuyor, sana keko diyesim geliyor.

Türkiye'de internetin yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı yıllarda millet deli gibi mirc kullanırdı, yanlış hatırlamıyorsam 98-99 yıllarıydı. Mirc de zurna diye bir kanal vardı, en büyük kanal oydu, işte ben orada SOP'luk yapmıştım biliyor muydun ?

Şu mesajlarının sonuna iyi forumlar yazmasan iyi adamsın aslında ama bu özelliğin işi bozuyor, sana keko diyesim geliyor.

Türkiye'de internetin yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı yıllarda millet deli gibi mirc kullanırdı, yanlış hatırlamıyorsam 98-99 yıllarıydı. Mirc de zurna diye bir kanal vardı, en büyük kanal oydu, işte ben orada SOP'luk yapmıştım biliyor muydun ?
SOP nedir renktaşım?

Üst Alt