17/18 H:12 | Beşiktaş 0-0 Akhisarspor | MS | 17 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:12 | Beşiktaş 0-0 Akhisarspor | MS | 17 Kasım

Şu Akhisar'ın oyununun neresi iyi yahu gerçekten anlamıyorum adamların oyun planı tamamen gol yemeyi beklemek üzerine kurulu yok disiplinli defansmış traş kardeş o işler.

Emnes çıkmazsa Beşiktaş 2-0 3-0 alır. En uçtaki elemanı çıkarmaları lazım Akhisar'ın. Çok top kaybı yaptı, top tutamıyor Akhisar.

Beşiktaş forması giymeyi unutmuş serkan çınar ama onuda yenecekler

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakem 10 saniye erken bitirip bjk nin kornerini vermedi. Ota bilmem neye faul çalıyor bu güzel tempoyu düşürür böylece. akhisar pas adı altında hiç bir aktivite yapmadı. %75 e 25 topla oynama var. ama Akhisar çok iyi yerleşiyor arkada Q7 yi iyi kitliyorlar lensle negredoyu tutmana gerek yok zaten. Cenk hamlesi geç gelir umarım şenörden. akhisarın forveti çakma gomisi de pek beğenmedim. migel lopes de mariano dan sonr net en iyi sağbek ligdeki.

Serkan 2.yarıda Akhisarın ataklarında kendisi kayarak bile topu uzaklaştırabilir.Öyle bi kıvamda şuanda.En az 5 tane hatalı faul çaldı bjk lehine onun bunun evladı.

Şu Akhisar'ın oyununun neresi iyi yahu gerçekten anlamıyorum adamların oyun planı tamamen gol yemeyi beklemek üzerine kurulu yok disiplinli defansmış traş kardeş o işler.

kadro kalitesi belli sonuçta alanya dan halliceler, alanya hücum oynuyor ama dökülüyor akhisar ise haddini bilerek oynuyor. birde bu maç ölçü değil her maç böyle oynamıyor ki akhisar uğur bey.

kadro kalitesi belli sonuçta alanya dan halliceler, alanya hücum oynuyor ama dökülüyor akhisar ise haddini bilerek oynuyor. birde bu maç ölçü değil her maç böyle oynamıyor ki akhisar uğur bey.
Kadro kalitesi, rakip vs hepsine eyvallah da her şeyden bağımsız bu takımda ben zerre bir plan görmedim gerçi bizim takımda da aynı hücum sıkıntısı var o kadar topa sahip olmamıza rağmen. Akhisar top bile kapmayı denemiyor rakip ya hücumu bitiriyor ya da işte hatalı pas sonucu ayaklarına gelen topu da rakip sahaya atıyorlar kimse de yok orada insan bir kontra planı filan hazırlar 11 kişi vatan millet sakarya kafası ile nereye varabilirler ki şu maçtan puan almaları mucize olur bu oyun yapısıyla.

Turgay Demir: Lens'i Beşiktaş 4 sene çekecek. Belki devre arasında tekrar Fenerbahçe'ye kiralayabilirse kurtulabilir Beşiktaş.

Üst Alt