17/18 H:17 | Sivasspor 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Aralık - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sa psikolojik üstünlük geldi

955dc957dbb96bccfd5eef7678484786.jpg

Heybetini gizli tut yiğidim, duruşun şerefsizleri korkutuyor.

beinsportsuntartışmalı pozisyonlar videosunu izledim de 3 tane yavşak bjkli oturmuş %100 penaltı diyip geçiyor. böyle berbat yorumculuk yok.

Beşiktaş bu sene ligi bence 5. tamamlayacaktır. Gelecek seneden itibaren şerefli 3.lüklerine geri dönerler artık. O değilde bugün ekşi sözlükte biri şenol güneş başlığına ''Bizi 4 kez üst üste şampiyon yapacak teknik direktör.'' yazmış. Harbiden çok büyüksün GALATASARAY. Onların hayalleri , bizim gerçeklerimiz.

Gaza gelmeyin lan hemen,adamlar bizim depte oynadığımız oyunun 10 katı iyi oynamıştır sadece gol bulamadılar sivas ortasahayı geçemedi 2.yarı,yorum yapanların yüzde10u falan maç seyrediyo diğerleri goygoy

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gaza gelmeyin lan hemen,adamlar bizim depte oynadığımız oyunun 10 katı iyi oynamıştır sadece gol bulamadılar sivas ortasahayı geçemedi 2.yarı,yorum yapanların yüzde10u falan maç seyrediyo diğerleri goygoy

sivassporda mert hakan girince oyuna,ortasaha biraz dengelendi.bunların dısında sivas kapanmak yerine acık oynadı.ve bjk de tabiki çok pozisyona girdi.bütün bunların dısında sivas sezon basındaki futbolundan çok çok uzakta.o zaman biraz iyilerdi,şimdi hiç iyi değiller.

Deplasmanda bu seviyede oynayamıyoruz,bizde kaybedince 3 puan onlarda 3 puan bırakıyo da fark var yani.Bu deplasman topuyla şampiyonluğumuz zor.

Dediklerinde çok haklısın ama o oyun hocayla ilgiliydi ve biz gerekli hamleyi yaptık bundan sonra çok farklı top oynuyacaz dışardada

Bjk ve fb nin maclarinin ozetlerini ardi ardina izledim , acaba ben mi yanlis saydim diye , hic pozisyona giremiyor denen fb , sirf golu bulamadi denen bjk den cok daha fazla pozisyona girmis ve kendi kalesinde gol haric sadece 1 tehlike gormus

ayrica yine cok pozisyona giriyor denen bjk son 3 deplasmanda 0-0 ve 1-1, 1-1 berabere kalmis , buna ic saha akhisar beraberligi de eklenirse 4 macta sadece 2 gol atabilmis ve bu iki gol de penaltidan gelmis

yani 4 macta "akan oyunda" veya korner , frikik gibi duran topta bile gol bulamamis , sadece iki penalti golu

fener muhtesem filan demiyorum ama cok daha bilincli ve "sonuc alan" futbol oynuyorlar . Surekli fb les dersek ileride derbilerde istedikleri skorlari da alabilen bir takim , basa bela olacaklardir

Bjk ve fb nin maclarinin ozetlerini ardi ardina izledim , acaba ben mi yanlis saydim diye , hic pozisyona giremiyor denen fb , sirf golu bulamadi denen bjk den cok daha fazla pozisyona girmis ve kendi kalesinde gol haric sadece 1 tehlike gormus

ayrica yine cok pozisyona giriyor denen bjk son 3 deplasmanda 0-0 ve 1-1, 1-1 berabere kalmis , buna ic saha akhisar beraberligi de eklenirse 4 macta sadece 2 gol atabilmis ve bu iki gol de penaltidan gelmis

yani 4 macta "akan oyunda" veya korner , frikik gibi duran topta bile gol bulamamis , sadece iki penalti golu

fener muhtesem filan demiyorum ama cok daha bilincli ve "sonuc alan" futbol oynuyorlar . Surekli fb les dersek ileride derbilerde istedikleri skorlari da alabilen bir takim , basa bela olacaklardir

Ozetler biraz yaniltici, ne yazik ki BeIN henuz iyi bir produksiyon yakalamis degil.

Yalniz Fenerbahce'nin ligin en iyi savunma yapan takimi oldugu konusunda hakli oldugunu dusunuyorum. Fakat bu kapali oyun icin odedikleri bedel tempo dusuklugu, dolayisiyla da bitiricilik sikintisi cektikleri maclarda puan kayiplari yasiyorlar.

Üst Alt