17/18 H:2 | Osmanlıspor 1-3 Galatasaray | MS | 19 Ağustos - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Osmanlıspor 1-3 Galatasaray | MS | 19 Ağustos

KASIMPAŞA-BEŞİKTAŞ => Bu tinerspor bu haliyle deplasmanda bu kasımpaşa' yı hakemler olmadan yenemez adım kadar eminim
KARDEMİR KARABÜKSPOR-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR => karabük ters gelen bir deplasman ve başahşehir ucl maçından yorgun gelecek
FENERBAHÇE-TRABZONSPOR => bence maçın 3 türlü sonucu da işimize gelir

Yani sözün özü bir anda zirveyi perçinleyebiliriz 2. haftadan yeterki coşkulu oynayalım o havaya girelim Galatasaray korkusu yeter rakiplere

Kayseri ve Osmanlı gibi ligin en zayıf takımlarıyla ligin başında oynamak avantaj, bizim takım da oturma aşamasındayken kazanması ekstra motive eder ancak skorlara aldanmamak da lazım. Henüz zor bir takımla oynamadım ve oynamıyoruz.

Bu maçı da alırız sorunsuz, Osmanlıspor'u izledim Kayseri'den bile kötüler.

3. hafta içerde Sivasspor ile oynuyoruz, Sivas'da da iş yok, onları da yeneriz.

İlk 3 hafta rakipler kolay ve oturmamış düzenleri var.

4. hafta Antalya'ya gidiyoruz, kısmen ilk orta düzey zorlukta ki maçımız bu. Ancak Antalya bile geçen sene ki kadar baskın ve etkin değildi ilk hafta, 3 hafta da toparlayabilirler mi bilmiyorum. İlk fire verilebilir.

5. hafta Kasımpaşa ile oynuyoruz içerde, bana göre yine zor maç değil. Bu sene içerde maç vermeyebilir bu kadro.

6. hafta Bursa deplasmanı var, Bursa geçen seneye göre daha iyiydi ilk hafta ama yine de kötüler. Ancak fire verilebilecek bir maç.

7. hafta içerde Karabük ile oynuyoruz ligin düşmeye aday takımlarından birisi bu sezon. Kolay maç olur.

8. hafta deplasmanda Konya ile oynuyoruz ve ilk mağlubiyet gelir büyük ihtimalle.

Devamı takımlar oturduktan sonra.
Konya maçı seyircisiz olacak. Kazanma ihtimalimiz yüksek

Önemli olan üç puan beyler çok uçmayalım. Yine söylüyorum kaliteli futbol beklemiyorum. İlk üç maçı bir şekilde kazanmamız lazım. Takım 7/24 iyi oynayacak diye bir şey yok. kötü oynarken de kazanmayı bilmek lazım. Bu nedenle sadece galibiyet olsun ilk 3-4 hafta

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

osmanlı kayseriden bile kötü görüntü vermiş ama şikeci bülo saçma sapan 2. lig topçularını oynatmış orta sahada sırf farklı olmak için

bizim maçta orta sahaya koyar mehmet musa lawalı kasap havası oynarlar

Kayserinin neresi zayif? Adamlara nefes aldirmadin diye zayif takim mi oldular?
Antalyanin ne oynadigi belli degil. Ortasahayi gecemediler bessektas macinda kaleye sutlari yoktu.
Konya da tarihi farktan zor kurtuldu trabzon macinda. Sadece burak 2 tane k karsiya kacirdi.
Bence sen maclari izlemeden yorum yapmissin.

Samsung Galaxy S8+ via GSC Mobil

Hahahahaha

Trabzonspor Konya'ya tarihi fark mı atacaktı?

Ulan Trabzonspor rezalet top oynadı 2 defa geldi gol attı, Trabzon'a maç 1-1'ken kırmızı kart verilse Konya zaten rahatça basar geçerdi orası ayrı da Trabzon aşırı kötü oynadı aç tekrar izle maçı.

O değil de maçın bitiş saati 23.30 olacak ve Ankara'da o saatte toplu taşıma bitiyor, stad merkeze 40km civarı, maça gidenler merkeze dönemeyebilir. :D

Kazanan takım o değildi yalnız şuydu:

Gomis
Tolga-Belhanda-Rodrigues
Fernando-Ndiaye
Linnes-Serdar-Maicon-Mariano
Muslera

Maç boyu oyuncular sürekli hareket halinde oldukları için temel dizilişi karıştırıyorsunuz.​

Tolga ve Belhanda biraz yer değişikliği ile oynadı maçtaydım zaten ama Tolgayı sol kanada yazmaya elim gitmedi

Ndiaye çakacaktır 1-2 tane. Sırf o golleri canlı görmek için gideceğim maça

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt