17/18 H:20 | Konyaspor 1-1 Başakşehir | MS | 4 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:20 | Konyaspor 1-1 Başakşehir | MS | 4 Şubat

Saplar bjk. Konyada iş yok

SM-A700F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu ne simdi ?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Maç günlerini de mi bizim temsilci ayarlıyor? Bahsettiğim olay maç günü arası. Her hafta Ptesi maç oynatıyorlar, bizim maç ve bu maç neden Ptesi değil?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasil yani ?

Bu ne simdi ?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Nasil yani ?

1 Şubat’da Konya ile kupa maçımız var. 4 Şubat Pazar biz Sivas’la, bunlarda bizden 3 saat önce Başakşehir’le oynuyor. Türkiye standartlarında 3 gün yeterli bir ara mı? Ptesi oynatma konusunda bir engelleri yoktu

1 Şubat’da Konya ile kupa maçımız var. 4 Şubat Pazar biz Sivas’la, bunlarda bizden 3 saat önce Başakşehir’le oynuyor. Türkiye standartlarında 3 gün yeterli bir ara mı? Ptesi oynatma konusunda bir engelleri yoktu

Oyuncular hatta klup pzt yerine pazari ister bence

3 gun kafidir dusuncesindeyim , pzt maclari sevmeyiz ki

Konya mutlaka kazanması lazım yoksa ptt lige hazırlıklar başlar.Jahoviç bişeyler yapabilirse beraberlik olabilir.Kupa filan demişsiniz ama konyanın bu sene kupa düşünecek hali filan yok bize yedeklerle çıkarlar düşüncesindeyim.O yüzden maç günü önemsiz.Ayırca pazar gündüz bence konya taraftarı stadı doldurur bu açıdan olumlu.

Abi anlamıyorum ya kendi elimizle Başakşehir’i ülkenin en büyük takımı yaptık son 3-4 yıldır. Bütün maçlarda favori onlar. Sıkıldım artık.

Bu hafta çok kritik. Sivas’ı yenersek ve bunlar da Konya’da kaybederse önümüz açılır. Tersi durumu aklımı getirmek dahi istemiyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt