17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat

Haftaya en az berabere kalmalı bjk bunlarla veya yenmeli.

Bizde yarın kesinlikle kazanmılıyız kasımpaşa deplasmanında. Kadıköy maçına kadar puan kaybetmeden ilerleriz çok büyük olasılıkla sonrasında.

Bu fener ama puan kaybeder küçük takımlara karşı.

istersen caps alabilirsin . o haftaya kadar şayet fener yarışa ortak olursa hele hele puan olarak eşit ya da avantajlı olurlarsa müthiş bir taraftar desteğini arkasına alarak oynayacaklardır. şansları da yanlarında. guiza , selçuk şahin gibi adamları bile gol atabildi bize.
sezonun yanılmayı istediğim en büyük maçıdır inşallah lafımı bana senin lehine olacak biçimde bana hatırlatırsın

PC ye geçtiğimde favorilere alırım. O gün gelince gülerek üzerinde konuşuruz ;)

Amma korktunuz be biraz kendinize gelin.

Fener daha cok puan kaybeder, herifler kilidi acamiyor kapanan takimlara karsi. Alanya acik oynamasa belki puan alabilirdi ama iste malum.

2. yarısını izlemediğim her maç bizim lehimize sonuçlandı. Maç sonu skora baktığımda 2-2yi göreceğimden hiç şüphem yok.

Fb iyi takim degil ama fizik gucuyle adeta eziyor ya da lime lime ediyor tabiri daha uygun olur

tonlarca sakat vermeleri de aykut un bu yarari zarari tartisilabilecek yuklemeleri ile baglantili

adamlarda sakatlanmayan kimse kalmadi gibi bir sey sezon boyunca

janssen , ekici , skrtel , bir ara guilano , kolu kirik fernando , neto ..

soldado , valbuena ve bir kac zaten ilk 11 oynamayanlarin sakatliklarini saymiyorum bile

ki bu adamlar rvp , sow , emenike , van der wiel gibi de bir cok adami da yolladilar

aykut un bu fizik yuklemesi ise yaramis gorunuyor , gerci cok puan kaybettiler ama onlar 2 kaybederken biz hep 3 kaybettik , bu yuzden de o 1 puanlar yuzunden ara acilmadi

Son düzenleme:
Erman Toroğlu: ''Fener bir halt oynamıyor, tecrübesiyle götürüyor. Fenerbahçe hiç keyif vermiyor, Beşiktaş da keyif vermiyor. Bir tek Galatasaray keyif veriyor.''

Yan hakem tam izahında posisyonda.
Bunu görmemesi imkansız beyler. Ya kuralı bilmiyor yada bilerek görmüyor. Kıl payı posisyon olsa neyse IMG_20180217_180649.jpg

Bu maçı öle yada böle alacakları belli idi zaten.Haftaya karga salaklarının en kötü 1 puan alması lazım bunlardan.

Üst Alt