17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat

Hekim Aslan

Forum Hekimi
Aslan Üye
Tinerciler bayernden fark yiyince şikecilere çakar bu kadar dert etmeyin.

Kadir Ari

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
ovv yine 3 Temmuzlardan basladi

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi

1798495_639415276115954_852297338_n.jpg

Kenan Ünal

Cezalı
Haklı çıktığı zaman insanların gözüne soka soka yazıyor ama haksız çıktığı zaman sessiz kalıyor. Oysa haksız çıkıp bunu kabul etmeyenleri en çok eleştiren yine Sinan kendisi. Bunu yüzüne söyleyeceğince ise pek öyle söylediği gibi sakin kalabilen biri değil.

Halim Kırıkçı

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
bunların basaksehir macı tamamen rakibin rezilliginden aldıgı ortaya cıktı

küme düsecek takımı verdikleri pozisyonlar akıllara zarar mal alanya okadar pozisyona girip atamazsan cakarla iste böyle

fenerin tek oyun planı var duran top baskada bir numarası yok

Sergen Zeren

Transfer Aşığı
GSC Efsanesi

küme düsecek takımı verdikleri pozisyonlar akıllara zarar mal alanya okadar pozisyona girip atamazsan cakarla iste böyle

o maçta fenerin girdiği bütün pozisyonlar basaksehirin yaptıgı inanılmaz top kayıplarından ve hatalardan kaynaklandı zaten.emre ve epiranu olmayınca çöktüler.fenerde önde basınca sürekli hata yaptılar.chedjou vardı bi de tabi.tam ballı kaymak.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Fener gözlemlediğim kadarıyla ideal takımını kurdu ve yedeklerle de destekleniyor.

Günden güne de iyiye gidiyorlar ancak stoperleri Skrtel olsa dahi sıkıntılı rakip takımlar bunu avantaja çeviremediği sürece Fener zor puan kaybeder.

Murat Saylak

Muhasip Üye
Yönetici
Süper Moderatör

attiklari 1 golün penalti, digerinin ofsayt oldugunu düsünürsek avrupada olsalardi fark yerlerdi her macta :D

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Aykut'un dün yaptığı açıklama ne yav öyle, direk PFDK'ya sevkedilmesi lazım.

Alpay Asma

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Aykut'un dün yaptığı açıklama ne yav öyle, direk PFDK'ya sevkedilmesi lazım.

Ne demiş. Kaçırdım ben.

Fenerbahçe'de Kkocaman ne zaman gelse bu algı operasyonu işini iyi beceriyor. Biraz da savunma merkezli ve fizik tabanlı oyun oturunca hep iyi puan aldılar. İyi puan derken minumum 2 puan ortalaması dediğim. 68 puan civarı alır hep. Üstü için bireysel kaliteli ayakların form durumu lazım.

Sinan Bilgin

Cezalı
3 temmuzda dogan ortamdan istifade eden bir takim vardi , son 2-3 senede de , ben burada yokken de simdi de bu ortamdan faydalanan baska takimlar var diyerek besiktas ile belki basaksehire mesaj gonderdi

Egemen Bayrak

Baba Gündüz
fati ocam bu aykut hırbosuna o lafları yedirmezse ona da yazıklar olsun

3 temmuz öncesinde kendisi ne ekmekler yemiş azizin tarla mahsülleri sayesinde onları anlatsın hırbo

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
3 temmuzda dogan ortamdan istifade eden bir takim vardi , son 2-3 senede de , ben burada yokken de simdi de bu ortamdan faydalanan baska takimlar var diyerek besiktas ile belki basaksehire mesaj gonderdi
Artı hakem camiasında karakter sıkıntısı olan adamlar olduğu gibi teknik direktörler arasında da var diyerek Şenol'a laf attı direkt.

Adam isim vermiyor da ilkokul çocuğu anlar lafları kime ettiğini.

Tanju Karayel

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Açıkcası Aykut Kocaman teknik direktör kabiliyeti açısından biraz sıkıntılı da olsa Şenol denen ağlakta daha kişilikli bir hoca olduğunu düşünüyorum. Bazen kendi taraftarından yada yönetiminden açık açık tepki yememek için fazla konulara girmiyor ama çoğu zaman haklı eleştiriler yapıyor.

Mehmet Ses

Aslan Üye
Ulan ne 3 temmuzmuş be, şike yapıp kümede kalan takım olarak tarihe geçtiler, hâlâ 3 temmuz da 3 temmuz diye ağlıyor şerefsizler. Bu takıma gelen oyuncuların tipi bile bozuk, hırsız, dolandırıcı tipli hepsi, valbueno, josef, dirar, alper, hasan ali kaldirim, tiplere bak ..... çocukları.

Mert Aydinli

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Açıkcası Aykut Kocaman teknik direktör kabiliyeti açısından biraz sıkıntılı da olsa Şenol denen ağlakta daha kişilikli bir hoca olduğunu düşünüyorum. Bazen kendi taraftarından yada yönetiminden açık açık tepki yememek için fazla konulara girmiyor ama çoğu zaman haklı eleştiriler yapıyor.

Ikiside aglak

Tanju Karayel

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Katılıyorum bu dediğine.

Bilmiyorum belki Beşiktaş ve hocasına o kadar uyuz olduğumdan ön yargılıyımdır. Ama Aykut, Şenol dan daha sempatik geliyor. Ya da bu adamın tipini bildiğimden/bildiğimizden kaynaklı herhalde dediklerine şaşırmıyorum. Ama diğeri beyfendi ve saygılı olarak lanse ediliyor ya o na uyuz oluyorum:)

Mert Aydinli

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Katılıyorum bu dediğine.

Bilmiyorum belki Beşiktaş ve hocasına o kadar uyuz olduğumdan ön yargılıyımdır. Ama Aykut, Şenol dan daha sempatik geliyor. Ya da bu adamın tipini bildiğimden/bildiğimizden kaynaklı herhalde dediklerine şaşırmıyorum. Ama diğeri beyfendi ve saygılı olarak lanse ediliyor ya o na uyuz oluyorum:)

Senol acik acik gösteriyor
Angut Kocaman ise sinsi sinsi agliyor. Kendince laf sokmaya calisiyor

Üst Alt