17/18 H:22 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 16 Şubat - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 16 Şubat

Pozisyonlar yorumlanmaya basladi

- lens in omer aliyi topa kosarken engellemesine konya lehine penalti calinmasi gerekirdi dendi erman tarafindan

- pepe nin jahovicle yukselisine sari diyen de oldu , ama erman sari degil dedi

- Bjk nin golunde ofsayt yok

- taliscanin bir kafa vurusunda defansin ayagi cok yukselmis , endirekt serbest vurus bjk lehine atlanmis

ulan bu alper ulusoy zamanında eskişehirli alparslanı mehmet topalla girdiği ve bileğini zor kurtardığı pozisyonda atan hakemmiş :d

Tiyatro izletiyolar yine bize. Hakemin bir kanadı Kanaryadan diğer kanadı Kartaldan oluşmuştu resmen. Maçı bjk'ye kazandırayım ama sınırdaki oyuncuları da haftaya derbi için yok ediyim. Açıkça talimatlı çıkmış maça. İlk istediğini yapamadı haftaya da Beşiktaş kazanır inşallah. Pislik herifler.

Soru: "Maç sonu Mehmet Özdilek'e yaptığınız hareket doğru muydu?"

Şenol Güneş: "O pozisyonda ben oyuncularımı aldım oradan. Bir mahsuru mu var?"

Şenol Güneş: "Siz soru soru sormuyorsunuz. Yaşananlarla ilgili karar veriyorsunuz. Yaptığınız saygısızlık."

- tolgay in pozisyonu , erman toroglu elle oynama var penalti , digerleri penalti degil

ben tam cozemedim , ele degiyorsa bence de elle oynama ama acaba el degil de dizin oradan mi sekiyor tam anlayamiyorum

- tolgay in pozisyonu , erman toroglu elle oynama var penalti , digerleri penalti degil

ben tam cozemedim , ele degiyorsa bence de elle oynama ama acaba el degil de dizin oradan mi sekiyor tam anlayamiyorum

yandan aciyi hemen geciyor aslinda orda herifin gobegine carptigini gorebiliriz
ele carpsa da bence penalti fln verilmemesi lazim buna

DWLtrztXkAAMjeX.jpg

Bu maç genel anlamda Konya'yı 2 biçtiyse Beşiktaş'ı da 1 biçti. İki takım adına inanılmaz kötü bir maç yönetti kısacası Alper Ulusoy bugün net sınıfta kalmıştır. Benim anlamadığım olay 7 dakikalık uzatma neye göre veriliyor yıllardan beri bizim maçlarda 6-7 dakika uzatma verilmesi gereken maçlarda bile max 4 dakika veren hakemler beşiktaş, fener hatta başakşehire bol keseden 4-5-6 hatta 7 dakika uzatma verebiliyorlar.

Beşiktaşlılar umarım bu mağlubiyetin sorumlusu hakem demiyorlardır bariz şekilde Şenol Güneş'in hatasına 3 puanı verdiler Konyanın golüne kadar 6-7 pozisyon yakalacaksın atamayacaksın sonrasında yanlış oyuncu değişikliği yapacaksın ve golü yiyeceksin kısacası Love çıkıp Vida sokuyorsan puan kaybetmeyi göze almışsındır. Konya ne oynadı diye sorsalar hiçbir şey oynamadı maçtan önce yazdığımda da söylemiştim Eto - Jahovic hücum hattıyla çıkıyorsan orta sahayı feda etmişsindir ve Beşiktaş bunu değerlendiremedi.

Konya konusunda hala fikrim değişmedi bir kaç hafta sonra kendilerini bir anda küme düşme potasında baya tehlikeli bir konumda bulabilirler çünkü top oynamıyorlar

Konya:
-Pepe'nin çizgi üzerinde kafasından eline gelen top net penaltı ve kırmızı kart
-Volkan Şen'e yapılan hareket penaltı

Beşiktaş:
-Talisca'nın karşı karşıya kaldığı pozisyondaki hareket net kırmızı kart
-Lens'in tam şut çekecekken arkadan çekilmesi penaltı

Ekstra olanlar:
-Talisca'nın sarı kartı sarı kart değil
-7 dk uzatmalık ne oldu

Son düzenleme:
Üst Alt