17/18 H:24 | Fenerbahçe 2-3 Akhisarspor | MS | 4 Mart - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çıldırıyorum :D :D

DXdzkvXXkAEy9ZV.jpg

Aykut filozof Şenol hocayı geçecek bu gidişle :D :asd22:

Yalnız iyi ki Aykut gibi hocamız yok. Adam daha dakika 65'te şişirme toplara geçti. O kadar "plan hocası" diye övülen adamın gram planı falan yok. Korkudan 80'e kadar Topal-Josef ikilisini bile bozmadı.

Beğenilmeyen Tudor bile 2-0 yenikken hemen devrede stoper çıkarıp Rodrigues'i aldı ve maçı çevirdi.

Akhisar her sezon fenere ters geliyor fenerin 4 mağlubiyeti var 2 tanesini akhisardan aldı şampiyon olduğumuz 14-15 sezonunda da 2 maçta da feneri yenmişlerdi ve o sezonda fenerin toplam mağlubiyet sayısı 4'dü. Adamlar ne yaparsa yapsın şansları tutmuyor :D

Kağıt üzerinde en kolay fikstür bunlarda evet ama bunun yüzünden telaşa düşen arkadaşlar, bugüne kadar feneri hiç mi tanımadınız. Böyle bir ileri bir geri gittikleri sezonlarda adamlar kendi sahalarında bile tonla puan veriyorlar.

Son düzenleme:
Yav hepsini geçin adamlar içerde 10 bin seyirci ortalamasıyla oynuyor kendileri inanmıyor bizim forum inanıyor ilginç vala ayrıca kayseri ve sivas deplasmanları var ..

Aykut Kocaman: "6 mağlubiyet almış takımlar hala şampiyonluk yarışı veriyor. Biz son 2 maçı da kaybetmemize rağmen 4 mağlubiyet olduk."

:d

Oynadıkları maçların yarısında berabere kaldıklarını unutuyor muhtemelen. Boşverin böyle daha iyi ya. Her puan kaybında bahane üreten iki teknik adam var hem BJK hem Fener'de. Şenol da eskisi gibi değil Tamer Tuna Göztepeye gittiğinden beri. Yardımcısı olmayınca saçmaladı bu sene.

[FONT=&quot]"fb taraftarları;Akhisar karşısında soyunma odasına 2-0 mağlup giren oyuncularına moral vermek için tribüne çağırdı,futbolcularda “biz daha kalabalığız onlar soyunma odasına gelsin” diyerek taraftarı soyunma odasına davet etti..." [twitter @[/FONT]semtinmuhabiri[FONT=&quot]][/FONT]

Bu Ömer bayram’i bizim burda Hollanda’da yapilan turnuvada gormustum ve hatta ona karsi oynamistim.. baya kiloluydu o zamanlar

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Beşiktaşı şu açıdan demedim onlara karşı 3 puan öndeyiz belki bugün puan farkı daha da artar bu bizim için büyük avantaj anadolu takımlarına puan kaybetmeyip başakşehiri yendiğimizde beşiktaş maçında beraberlik bile bize yetebilir ancak şuna eminim imparator ali samiyende karganın tüylerini yolacak planı floryada çoktan tasarlamıştır ben en kötü senaryoda bile şampiyon oluruz demek istedim

Üst Alt