17/18 H:24 | Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | MS | 5 Mart - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
rıza hoçam rıza hoçam diye ufacık aklııyla trollük özentiliği yapmaya çalışan yalaka primci yavşak veletlere girsin bu maç
adam geçen yıl antalya da eto gol atmasın diye sağ beke çekti. baktı eto mırın kırın edıyor oytundan çıkardı. bu haftalarda yarış bu haldeyken bjkya çelme atacak hali yoktu.

Rıza elinden geleni yaptı. Sosa Olcay ve ndoye yeterince açık değil mi? Sosa kadar rahat ben yürürüm sadece diyen oyuncu görmedim 2 forvet sosa Abdülkadir ve Yusuf 5 defans 5 hücuma döndü. Yani gelin bana atın dedi. Buna hatır şikesi diyoruz. Karabük’le oynasa yapmaz rıza bunu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beşiktaş için kolay bir galibiyet oldu ilk 15 dakikada Trabzonun içinden geçeceklerini belli etmişlerdi zaten şampiyonluktan kopmadıkça en büyük tehdit Beşiktaş,Kpasa maçını alacaktık

Evet ta kendisi. Selçuk için yorum dahi yapmaya gerek yok. Belhanda ise Tolga yerine oynamalı idi bu hata idi.

Bunlara rağmen takım skoru 2-1 yapıp maçı çevirecek fırsatları yakaladı.

Arada ki fark da bu, birisi kötü oynamak, diğeri ödü bokuna karışıp Galatasaray takımı olarak rakibi kendi sahanda beklemek.

kpasa macinda da odu b karismamak adina gereksiz yere 2. forvet alip maglubiyete zemin hazirlanmasindan da bahsedersek egalite adina muhim bir adim olur

Sizkovyak zamanı SamiYen'de 2-0 yenmişlerdi o gün ne ağlamıştım be. Bunlar senelerdir hep bize karşı oynuyor.

Arkadaşlar an itibariyle Fatih Terim'in Tudor'dan daha büyük bir TD olduğuna şüphe yok. Ama benim tavsiyem yine de maç maç bakıp da bir önceki hocalara sövmeyin. Zira ilk 7 haftalar itibariyle Terim 4 puan gerisinde Tudor'un. Asıl beklentimiz olan maçlarda umarım farkını gösterir.

kpasa macinda da odu b karismamak adina gereksiz yere 2. forvet alip maglubiyete zemin hazirlanmasindan da bahsedersek egalite adina muhim bir adim olur
Edildi zaten o maç sonrası tam da bu nokta eleştirildi.

Ama tekrar altını çiziyorum, bunlar tercih hataları. Galatasaray takımını kendi sahasına hapis edip rakibi maçın büyük bölümünde kendi sahasında beklemek, daha kafadan maçı kaybetmek benim gözümde başka bir durum.

Fatih hoca ile beş deplasman oynadık, bunlardan Sivas deplasmanı kötü oyuna rağmen oyuncularımız biraz dikkatli olsa maç dönüyor idi, Kasımpaşa deplasmanında ise mağlubiyeti hak etmedik.

Üst Alt