17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos

Hakemi beğendiniz mi

abv asamoah
Rezil bir hakem vardı sahada. Maçtaydım Sivas kalecisi 6 saniye kuralını 10 defa falan geçti 11.de uyardı. Muslera'yı ise ilk hareketinde uyardı. Gözümün önünde sivaslı iki futbolcu birbiriyle çarpıştı faulü onlara verdi. Biz kontradan atağa kalkarken orta sahada sivaslı futbolcu yanlış hatırlamıyorsam Ndiaye'yi düşürdü kart vermedi. Sivas kontraya çıkarken aynı faulü biz yaptık sarı verdi.

Rezil bir hakemdi Sivas kalecisi ilk yarı en az 2 dk çaldı oyundan sadece 1 uzatma verdi. 1 kere uyarmadı, Muslera ise ilk yavaş hareketinde uyarıyı çaktı.

Bu bile ne kadar şerefsiz olduğunu gösteriyor

O kadarını da versin bir zahmet. 1 penaltıyı daha vermedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben maçı seyretmedim Tamamı için bir yorum yapmak ukalalık olur..... Ama dediğim gibi;
verdiği penaltı pozisyonunda, önce GS lı oyuncu taban yaptı dese aleyhimizde faul verse, gene haklı diyenler çıkacaktır, kurallara göre böyle bir takdir hakkı mevcut..;)
Ya da mesafe çok yakındı diyerek devam ettirse gene haklı bulan epey bi kesim çıkacaktı..;)
Daha da önemlisi maç 2-0 biteceği için bizde pek fazla önemsemeyecektik aslına bakarsan.. :)
Ama hakem belki de uyanıklık yaptı, '' Ulan ne yaptıysak durduramadık ******ları bari, bunu verelimde işi uyanmasınlar '' diye vermiş de olabilir..:confused:

Sayı veriyorum: 44358 seyirci maçta olur! (kişisel tahmin)

Maça 44693 kişi gelmiş. Vay be 335 kişiyle yanılmışım...

adaad388f6e2cb1a2c608b3f203a8280.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakem leşti yahu. Zaten niyetini o kadar aleni eden belli bir detay var ki üstüne konuşulmaz daha. Rakip kaleci maçın başlangıcından itibaren her aut atışını ortalama 20 saniyeden aşağı kullanmadı ki bu topun başına geçtiği süre yaklaşık 30. dakikada filan anca uyardı. 2. yarı biz önde iken Fernando topu Muslera'ya topukla atmak istedi aut atışını yapabilsin diye ama atamadı Muslera'da topu almaya gitti ki 3 metre filan hemen koşarak gelip uyarıda bulundu ve bu ilk kez bahsettiğim şekilde gelişen bir süreç ve bu kalecinin takımı önde. Bu kadar pislik olunmaz. Net penaltımızı da vermediler ayrıca, Rodrigues'in kestiği topu defans eli ile kesti hadi o ters açıda kaldı yan hakemin gözüne girmesi lazım o pozisyonun ama girmedi.

Ayrıca bu ultraslan denen oluşumun amacı nedir? Ne zaman vazgeçecekler takım atak yerken saldır galatasaray, haydi cimbom tam zamanı gibi gereksiz tezahüratlardan, rakip korner kullanıyor bunlar laylaylom herkes bildiğin penaltı gerginliğinde bir baskı oluşsun filan diye ıslıklarken bunlar goygoyunda, böyle taraftar mı olur?

Son düzenleme:
Ben maçı seyretmedim Tamamı için bir yorum yapmak ukalalık olur..... Ama dediğim gibi;
verdiği penaltı pozisyonunda, önce GS lı oyuncu taban yaptı dese aleyhimizde faul verse, gene haklı diyenler çıkacaktır, kurallara göre böyle bir takdir hakkı mevcut..;)
Ya da mesafe çok yakındı diyerek devam ettirse gene haklı bulan epey bi kesim çıkacaktı..;)
Daha da önemlisi maç 2-0 biteceği için bizde pek fazla önemsemeyecektik aslına bakarsan.. :)
Ama hakem belki de uyanıklık yaptı, '' Ulan ne yaptıysak durduramadık ******ları bari, bunu verelimde işi uyanmasınlar '' diye vermiş de olabilir..:confused:

Hakem leşti yahu. Zaten niyetini o kadar aleni eden belli bir detay var ki üstüne konuşulmaz daha. Rakip kaleci maçın başlangıcından itibaren her aut atışını ortalama 20 saniyeden aşağı kullanmadı ki bu topun başına geçtiği süre yaklaşık 30. dakikada filan anca uyardı. 2. yarı biz önde iken Fernando topu Muslera'ya topukla atmak istedi aut atışını yapabilsin diye ama atamadı Muslera'da topu almaya gitti ki 3 metre filan hemen koşarak gelip uyarıda bulundu ve bu ilk kez bahsettiğim şekilde gelişen bir süreç ve bu kalecinin takımı önde. Bu kadar pislik olunmaz. Net penaltımızı da vermediler ayrıca, Rodrigues'in kestiği topu defans eli ile kesti hadi o ters açıda kaldı yan hakemin gözüne girmesi lazım o pozisyonun ama girmedi.

Ayrıca bu ultraslan denen oluşumun amacı nedir? Ne zaman vazgeçecekler takım atak yerken saldır galatasaray, haydi cimbom tam zamanı gibi gereksiz tezahüratlardan, rakip korner kullanıyor bunlar laylaylom herkes bildiğin penaltı gerginliğinde bir baskı oluşsun filan diye ıslıklarken bunlar goygoyunda, böyle taraftar mı olur?

Ha unuttuğum bişey daha var ÖZETE BAKARAK....

Gomis in ofsayt golünde bizimkilerden 6 kişi oyundan kopup havaya sevindirik olurken Sivas oyunu başlattı, bir uzun topda ikiye bir üçe bir falan yakalanabilirdik, ama anlaşılmaz şekilde hakem oyunu durdurdu.,bizimkiler uyanıp noluyoz ya diyene kadar sivasa kelepçe vurdu..
Normalden böyle bişey dünyanın hiçbir yerinde yok, 100 hakemden bizimki hariç 99 tanesi oyunu durdurmazdı, Ve ani bir uzun topla sivas durumu 2-1 yapabilirdi. Penaltıyı da vermediğini farzedelim; goygoyla biten maçın sonlarına doğru 50.000 kişi + evlerindekiler nasıl bir halde olurdu bilmem..
Bu fırsatı bekleyen fbş medya akşama ccümbüşe başlardı hemen..

BUraya kadar yazdıklarıma acaba halen HAYIR BUNLAR FANTEZİDEN İBARETTİR diyen çıkacak mı acaba merak ediyorum..

Dün oyunda kaldıkları kısa sürede Yasin & Selçuk neden bu kadar nefret ettiğimi bir kere daha kanıtladılar

Bu takımda yer yok onlara elimizde fırsat varken yollamaya çalışalım şu ikisini ...

Dün oyunda kaldıkları kısa sürede Yasin & Selçuk neden bu kadar nefret ettiğimi bir kere daha kanıtladılar

Bu takımda yer yok onlara elimizde fırsat varken yollamaya çalışalım şu ikisini ...

Bence yönetim bu konuda maymunluk yaparak akıllı bir strateji yürütüyo..

Sağlam bir dala tutunmadan eskisini bırakmıyor..

Bence yönetim bu konuda maymunluk yaparak akıllı bir strateji yürütüyo..

Sağlam bir dala tutunmadan eskisini bırakmıyor..

Valla iyi bir kadro kuruldu haklarını yemeyelim ama bu gereksiz Donk-Tarık gibi çöplere ve Selçuk-Yasin-Sinan gibi karaktersiz adamlara yıldırma politikası uygulamak lazım devre arası+ önümüzdeki yaz transfer dönemiyle birlikte takımda bunları tamamen temizlemek lazım bu kan emiciler yedekte bekleyip oyuna gireceğine Recep-Atalay-Ozan gibi gençler girsin oynasın ...

Üst Alt