17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos

Malatya maçına baktım biraz Malatya öne geçeceksen yanlış bir karar verilmiş. Üstüne iki bireysel yetenek golü atmış Sivas. Malatya daha iyi görüntü vermiş genel olarak.

Kone'ye dikkat etmek gerek yine de; bize ters gelebilecek bir adam.

Who is f*** Sivas ya :) eze eze döve döve!!!

Ayrıca Antalya macını kayıpsız geçersek
Konya macına kadar kayıpsız geçeriz ve geçmeliyiz.
Konya deplasmanı zor olur. Sonra fb ts malları geliyor zaten.
Şimdiki hedef 7de7 olmalı. Sonrasını bakarız artık o vakit
Antalya maçından ben de korkuyorum. Bu takımın tam hücum yerine set oyunu, enerjiyi göz önüne alarak ve planlı oyun oynaması gereken maçlardan. Beraberlikte dahi ense karartilmamali. Yeneriz çakarız diye düşünen arkadaşlara katılmak istesem de oyunu tutarak ve kontrollü kazanılacak galibiyetler de hem o oyuna yönelik güven oluşturur hem de aksi skorlarda hayal kırıklığını asgaride tutar.

Konya maçı deplasman olsa da seyircisiz. Bu bize avantaj sağlayacaktır.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Antalya maçından ben de korkuyorum. Bu takımın tam hücum yerine set oyunu, enerjiyi göz önüne alarak ve planlı oyun oynaması gereken maçlardan. Beraberlikte dahi ense karartilmamali. Yeneriz çakarız diye düşünen arkadaşlara katılmak istesem de oyunu tutarak ve kontrollü kazanılacak galibiyetler de hem o oyuna yönelik güven oluşturur hem de aksi skorlarda hayal kırıklığını asgaride tutar.

Konya maçı deplasman olsa da seyircisiz. Bu bize avantaj sağlayacaktır.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Seyircisiz mi? Kaç maçlık ceza aldı bunlar

Şu an patlamaya hazır bomba gibiyiz ve taraftarın etkisiyle bu bomba patlayacak. En az 45 bin taraftar bekliyorum . Tarafsız konuşmak gerekirse en ateşleyici taraftar bizde.

2 hafta geçti ,etrafımda ki bütün kuşlar sessiz

bu hafta da kazanın da rahat rahat bayram tatili geçirelim ,laf sokmalar olmadan ,öpüşelim koklaşalım akrabalarla

Who is f*** Sivas ya :) eze eze döve döve!!!

Ayrıca Antalya macını kayıpsız geçersek
Konya macına kadar kayıpsız geçeriz ve geçmeliyiz.
Konya deplasmanı zor olur. Sonra fb ts malları geliyor zaten.
Şimdiki hedef 7de7 olmalı. Sonrasını bakarız artık o vakit

Konya deplasmanında seyirci olmayacak. Düşündüğümüzden daha kolay olabilir.

Büyük bir süpriz olmazsa kazanacağız ama çokta uçmamak lazım herkes basarız koyarız fark olur diyor aksi olur diye ürküyorum.

3-1.

Sivas'ın son maç 11'i bu
Kendi yarı sahalarında bekleyeceklerdir golü ilk yarı bulursak yine farka gideriz.Duran top dışında bize gol atabilmeleri de pek mümkün gözükmüyor.
1nmoKD.jpg

Üst Alt