17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül

Bundan bana ne Sinan?
Daha mesajın içeriğini bile anlamamışlar belli ki.
Yarın bizim aleyhimize bir durumda kibirbahçe kollanır ise hakem diye bağırırım, senin iddia ettiğin gibi bugün ki maç ile birlikte o hakkımız falan kaybolmadı. Bugün olanlara aşağı yukarı Kadıköy'de oynanan her derbide oluyor. Buna şaşırıp, bugün beşiktaş ezildi diye sevinenlerin, yarın fb ve hakem deme hakkı yok yorumuna karşı yazdığım bir mesaj. Bugün beşiktaşın, yarın kibirbahçenin hakem veya haksızlık hakkında konuşmaya hakları yok. Hakem sayesinde aldıkları puanları geçtim, iki camiada sabıkalı şike yaptıkları, emek çaldıkları sabit olan bir camia.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sundan soylemistim

bazen bir mesaj attigimda begenilmeme sayisi yuksek oldugunda deniyor ya , ki sen de demistin , "bak bu kadar insan..." diye

simdi bir gorusune cok begenmeme geldi diye o gorus kotu , yanlis veya tukaka mi olmali

elbette hayir . Zamaniydi , ondan soyledim

Sundan soylemistim

bazen bir mesaj attigimda begenilmeme sayisi yuksek oldugunda deniyor ya , ki sen de demistin , "bak bu kadar insan..." diye

simdi bir gorusune cok begenmeme geldi diye o gorus kotu , yanlis veya tukaka mi olmali

elbette hayir . Zamaniydi , ondan soyledim
birinde ironiyi anlamamışlar, diğerinde yazdığımı. Muhtemelen feneri koruduğumu düşünmüşler, halbuki tam aksini yazdım. senin durumun ile pek bir alakası yok.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu maglubiyetle beni en cok sevindiren ahmet nur cebi oldu

tepe tepe alayci konusan en net figur oydu , uzatmislar mi agzina acaba mikrofon

Bursa'yı yenelim işimize bakalım. Bizim bu kargaşadan karlı çıkmamız lazım. Tudor adam gibi hazırlasın takımı. Selçuk Yasin Sinan gibi saçmalıklar yapmasın. Zorunlu olmadıkça takımı bozmasın yeter. Kadromuz çok derin değil maalesef. Maicon - Mariano- Fernando- Muslera- Gomis iskeleti bozulmadıkça yarışın içinde oluruz. Bizim takım için en önemli sorun kanatlar. Feguli çabuk adapte olursa, Rodriguez de vasatın altına düşmezse sorunsuz ilerleriz. Arada puan kayıplarını normal karşılamak lazım. Ama Antalya maçı gibi oynarsak çabuk bozuluruz.
Kısacası bizim en büyük zaafımız Tudor.

Doğruyu söylemek gerekirse hakem sonuca etki etti. Ama beşiktaş kazanacak oyunu oynamadı. Berabere bitmesi gereken bir maçtı. Sonuç olarak bizim yarın mutlaka kazanıp kuşlarla arayı açmamız lazım.

Şenol'un ne kadar çirkef ve pislik bir adam oldugunu konyada hemen bir arkasındaki koltukta maç izlerken anlamıştım.

Umarım şimdi tüm ülke görmüştür. Çok sinsidir kendisi. Çirkefinde babasıdır.

Şenol'un ne kadar çirkef ve pislik bir adam oldugunu konyada hemen bir arkasındaki koltukta maç izlerken anlamıştım.

Umarım şimdi tüm ülke görmüştür. Çok sinsidir kendisi. Çirkefinde babasıdır.
Aynen, o kadar para kazanıyorlar, bi profösyönel olamıyorlar. Sen koskoca bir klübün teknik direktörün, yilda milgonlar kazaniyorsun, sonrada küfür ediyorsun hakeme.

Kadıköyde 15-20 senedir gs ve bjk neden kazanamıyor bugece tekrar görldü. Kazanamazsın çünkü burada hertürlü pislik yapılıyor. Fb iyi ise zaten yenemezsin, kötü olsa hakem devreye girer yine yenemezsin.birde hertürlü düşmanlığı yaşar dönersin. Yinede bugece kargalar ellerinden geleni yaptı. Biz bu kadar uğraşalım ben onada razıyım. Hersene baştan kaybetmiş ve uyuşuk oynayan birtakım izlemekten bıktım kadıköyde.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yalniz jansen gomisten sonra yapilan en iyi forvet transferi oldu
fb gecen sezon nasil lensi bulduysa bu kez de janseni buldular
cok puan kazandirir bu eleman

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt