17/18 H:9 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | MS | 22 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aykut hocama güvenimin tam olduğunu belirtmek isterim.

Aykut demisken: Kendi sahasinda bile cift ön liberoyla cikan hoca bu maca epey defansif bir kadroyla cikacaktir. Karabük macinda penaltidan sonra takimimizda bir gerginlik olmustu, onun haricinde öyle hakem olsun, rakip olsun gerginlik görmedik.

Yüksek ihtimalle bol faulle oyunumuzu durdurmaya calisacaklar macin basinda. Tahriklere kapilmadan futbolumuzu oynarsak bizim o tempomuza biraz zor dayanirlar. Maca hizli baslayacagimizi düsünüyorum. Simdiye kadar ilk 15 dakikada hic gol bulamadik belki ama bir sekilde o golü hep bulduk ilk yarida.

Karabük macindaki gibi pozisyonlar bulup onlari degerlendiririrsek, defansta da mal mal isler yapmazsak (Belhanda'nin geri pasi gibi) kazanacagimizi düsünüyorum.

Aykut su sekilde oynatir:

Kameni
Isla Skrtel Neto Hasan
Souza Ozan
Giuliano Alper Valbuena
Janssen​

Son düzenleme:
5298b4c17a8aa9d40a1ade686a85c552.jpg

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, align: left"]
ok.gif
alexefsanedir - 14.10.2017 22:46[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

6-0 efsanesinin yalan olmasından korkuyorum. Korkak Yataykutla gs fena yapacak gibi bizi.

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Hoca ya dizilişi değiştir ya da kanatları beklere desteğe gitmeleri konusunda uyar. Yoksa Mariano yine aldığı topları yana oynamak zorunda kalacak.

UEFA'yı aldığımız 2000 senesinde ASY'de 0-1 kaybettiğimiz ve 2011-2012 sezonudaki play-off 2. maçında yine Arena'da 1-2 kaybettiğimiz maçları unutmayalım lütfen. Fb'ye Kadıköy'de hiç şansımız tutmuyor zaten de kendi evimizde oynadığımız maçlarda da pek rahatız diyemeyiz. Şu yukarıda bahsini ettiğim 2 maçı da normal şartlarda 5-1 gibi bir skorla kazanmamız gerekiyordu lakin ikisinde de mucizevi bir şekilde mağlup olduk. O yüzden galibiyeti falan çantada keklik görürsek yine bir kazaya uğrayabiliriz. Futbol oyunu kibir ve laubaliliği kaldırmaz. Evet şu an fb'den hem puantaj olarak hem de oyun kalitesi olarak çok daha iyi durumdayız lakin bu durum derbiyi kesin olarak kazanırız anlamına gelmiyor.

Mesela yine 2011-2012 sezonunda Arena'da fb'yi futbol olarak sürklase edip sahadan silip ancak ve ancak 3-1 yenebilmiştik. Normalde o maçın 6-1 7-1 vs... gibi bir skorla bitmesi gerekirdi en azından fb yerine başka takım olsa bu skorlarla biterdi. Fb bizi o halde yakalasa en az 5 tane sallardı. Yapacak bir şey yok adamlara şansımız tutmuyor. Fb balı diye bir gerçek var. Hani o yüzden 4 atarız 5 atarız gibi saçma sapan muhabbetlere hiç girmeyin. Ne taraftar ne takım rehavete girmemeli, kibirden uzak durmalıdır. Müthiş bir kazanma hırsı, mücadele gücü ve mükemmele yakın bir oyun disiplini ile sahada her şeyimizi koyarak maçı oynamalıyız. Yoksa çok net söylüyorum sıkıntılı bir maç ki Karabük ve Konya maçlarını kazanmış olmamıza rağmen takımı çok beğenmedim. Bu takım bu kadro daha iyi oynamalı.

Velhasıl kelam herkes derbi maçlarda farklı galibiyet almak ister elbet biz de isteriz lakin her şeyden önemlisi şampiyonluktur bundan gayrısı teferruattır. O yüzden 1-0 olsun bizim olsun. Şans da bizim yanımızda olsun.

Üst Alt