17/18 I Grubu M:3 | Konyaspor 0-2 RB Salzburg | MS | 19 Ekim | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 I Grubu M:3 | Konyaspor 0-2 RB Salzburg | MS | 19 Ekim | TRT 1

DMhQ_1qXcAA1des.jpg

Şu konyayı ne zaman izlesem gözüme hep jonson mu ne o takılıyor. Ben bu yasima kadar bu kadar saçma bir adam görmedim. Hep bana mı denk geliyor arada iyi oynuyor da mı 11de hep onu da bilmiyorum . Yabancı sınırına karşıyım ama böyle mallar oynayacağına ali çamdalı oynasın bari

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yedekte bir tane ofansif oyuncusu var, ezekiel. onuda oyuna almiyor.

resit akcay kötü hoca, oynattigi oyun ve yaptirdigi transferlerin cogu basarisiz.

hak getire 1 gol atiyorlar.

Bjk kazanmasına falan kızıyoruz ama ne kadar kazanırlarsa o kadar iyi . Şu an 3.400 puan var ve yüzde seksenini bjk kazandırdı. Başakşehir yedeklerle maça çıkıyor, konya çöp . Eger kargalar da bu sene 0 falan çekseydi şu an 1.700 falan puan vardı ve hollanda ile aramızda 1 e puan olur demekti ki bu şampiyon olsan bile on eleme oynaman demek . Bjk zaten çıktı gibi bir iki galibiyet alması çok iyi olur ve 5 bini en az buluruz bu sene . Seneye de biz ve fb saflık yapıp saçma takımlara elenmeyiz zaten . Böylelikle iyi puan toplar ülke puanı

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt