17/18 Play-Off M:2 | Sevilla 2-2 Başakşehir | MS | 22 Ağustos | TRT 1 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Play-Off M:2 | Sevilla 2-2 Başakşehir | MS | 22 Ağustos | TRT 1

bu trtspordaki herif adebayor ortasahaya kadar gelip alıyordu diyip duruyor

keşke başakşehirden önce adebayoru 1 kere izleseydin

müthiş 1 tespit yapmış gibi konuşup duruyor

Selçuk Emrenin yarısı kadar oynar mıydı bilmem ama o son frikik kaçmazdı
Sevilla haketti
İlk 10 dkda maç 3-0 olabilirdi

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başakşehir ve Abdullah Avcı Türk futbolunun gelişmesi için çabalıyor.
Bugün Sevilla gibi bir takım karşısında,içerde Madrid ve Barcelona tutunamayabilir, oyun çizgilerini hiç bozmadılar, keyif veren tam bir proffesyonel işi çıkaran bir Başakşehir vardı sahada. Ben Clichy'i kaybettiğimize üzülmedim, kaleciyle beraber kötüydü.

Başak kim Sevillayı mı eleyecek dediniz bir kaç santimle kaçtı tur. Helal olsun Sevilla geçen yıl kadar iyi değil ama ofansif anlamda çok pozisyona giremese de Başakşehir saygıyı haketti.

1 milyona Elia müthiş bir transfer.

Uefa da dvm etsin. Gruptan çıkar en azından.

Önümüzdeki sene şampiyonun eleme oynama iht varmış geçen gün bir spor programında konuşuyorlardı

Bence Başakşehir UEFA'da en kötü çeyrek final görür bu oyunuyla. Sonuçta bu gece oynadığı takım UEFA'ya katılsa en büyük favorilerden biri olur. Çok şanssız kuralar gelmediği sürece en azından çeyrek final göreceklerini düşünüyorum. Zaten UEFA kupasının son senelerdeki kalitesizliği ortada, birçok Anadolu kulübünden daha kötü durumda olan takımlar katılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yabancı sınırını eleştiren Rıdvan acaba iki maçtada turun kimin yüzünden gittiğini görmüşmüdür?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Helal olsun diyecek çok fazla bir şey yok. Belözoğlu'nun topu gol olsa Sevilla bitmişti. Yabancı kuralı değişmezse Türk takımları Avrupa'da söz sahibi olur.

Sevilla tıpkı geçen sene Monaco'nun yaptığı gibi CL'de çok iyi yerlere gelebilir. Sezon başında bu tip sürpriz sonuçlar çıkabiliyor.

Üst Alt