17/18 YF M:1 | Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe | MS | 1 Mart | Atv - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu ne ya :asd22::asd22:

DXOsH4bWsAAF7kQ.jpg

bu ne yaw :asd22
metrobus gibi
her metrobuste boyle 10 tane adam oluyor

Bu macta bjk nin hakki yenmistir , kismen , cunku sonunda bir hakem gec de olsa su volkan a gereken muameleyi yapti , keske oyuncu degisikligi haklari da dolmus olsaydi

pepe kirmizi haketmistir , josef sariymis , onlarda degilim

bir takim var , surekli yapmaya uretmeye calisiyor , digeri ise surekli bir futbolun legal illegal tum bosluklarina siginiyor .. hakemin bunu sezmesi 10-15 dk surer maksimum

her takim esit gucte olmayabilir , ne yani , zayifin hic mi gucluye karsi silahi olmasin o zaman diyebilirsiniz , elbette bu tip taktiklere hakki olabilir

daha cok pas yapar , daha iyi kapanir , daha cok oyuncu ile savunma yapar ... legal

ama ben her faulden sonra topu 10/15 metre uzaga atip oyunu sabote eden sener ozbayrakli , her aut atisini geciktirip zaman calan volkani , her karardan sonra hakemi etkilemek kamuflaji ile maci durduran alperi izlemek istemiyorum

haketti ise acima , medel , pepe kim varsa hakeden at

ama oyunda yapmayi ve bozmayi niyet olarak belirlemis oyunculari ve takimi da ayirt et

firat bile tam olmasa da bunu yapabilenlerden , kismen

fırata ve volkana orman çoçuğu şeklinde edilen küfürlerden birde tribün kapama yese bjk hoş olurdu. Yönetmelikte cezası nedir bilmiyorum.

Aslinda hem ilk mac icin hem bu mac icin... ilk mac sahaya birsey atmadilar ama full kufur ettiler. Bu mac sahaya cisimde attilar... Bana kalirsa 2 mac kapatirdim ama 1 mac kapatsalarda kabulum (Tupcunun kapattirmayacagini hepimiz biliyoruz)

1f399.png
Şenol Güneş: "Bizim gergin ortamımız yok, onu siz söylüyorsunuz. Fenerbahçe maçından çıktık, Bayern Münih maçından çıktık. Oraya gittiğimizden pişman olduk zaten, neden geldiniz dediler bizim için."

şampiyonlar ligi sizin yeriniz değil dogru demiş münihdekiler

Yok beni yine kesmedi, minimum birer kırmızı daha olmalı idi, işin içine teknik direktörler de girmeli idi ve en önemlisi, gerim gerim gerilen ortam ayının yüzünden bir an da sakinledi. Sonra ayının atılıșı ona yakışır şekilde olmadı, en azından giderken yanında Pepe'yi de getirmeli idi.

Son düzenleme:
Yok beni yine kesmedi, minimum birer kırmızı daha olmalı idi, işin içine teknik direktörler de girmeli idi ve en önemlisi, gerim gerim gerilen ortam ayının yüzünden bir an da sakinledi. Sonra ayının atılıșı ona yakışır şekilde olmadı, en azından giderken yanında Pepe'yi de getirmeli idi.

nisan ayına kaldı

@12numaraorg

Quaresma'nın kırmızı kart ve sonrasında attığı yumruk ile @TFF_Org'den kaç maç ceza alacağını göreceğiz. Feghouli'nin ittiği için 3 maç ceza aldığı Türkiye'de Quaresma en az 6 maç ceza almalıdır.

bunlar bu ara bize yavşıyo,kadıköyde koysak bunlara keşke.çıtır çıtırlar ,ilik gibi :/

Son düzenleme:
Gerçekten ya hayat ne kadar tuhaf,İnsanlar bir maç uğruna birbirini doğruyor,sosyal medyadan ana avrat birbirleriyle dalaşıyor futbolcular sahada bir maç değil sanki savaş gibi davranıyor.Öbür yanda askerlerimiz vatan için canını ortaya koyuyor hayatlarını gencecikken yitiriyor ama bir Volkan bir Quaresma bir Survivor kadar konuşulmuyor ne kadar acımasızca bir durum.Allahım ailelerine sevenlerine sabır versin yaralılara şifa versin.

Üst Alt