#17 Burak Yılmaz (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Burak Yılmaz (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #18 Burak Yılmaz

Ulan 14 varken 23 varken niye 18 neyse hadi hayırlı olsun aslanım bu forumda sana en çok güvenenlerdenim. Elmanderle birlikte fırtınalar estireceksin.

2 side buraktan iyi penaltıcı niye burak atsın

neden forvet atmalıdır ? öyle bir kural mı var ?

Forvet penaltıları kullanırsa gol sayısınıda yukarı çeker. Elmander 12 gol attı 10 penaltı kullandık eğer penaltıcı Elmander olsaydı 18-19 gole ulaşabilirdi eğer Burak kral olmasaydı o olabilirdi. Ben forvetlerin penaltı atmasını destekliyorum.

Forvet penaltıları kullanırsa gol sayısınıda yukarı çeker. Elmander 12 gol attı 10 penaltı kullandık eğer penaltıcı Elmander olsaydı 18-19 gole ulaşabilirdi eğer Burak kral olmasaydı o olabilirdi. Ben forvetlerin penaltı atmasını destekliyorum.

napcan golü yahu önemli olan takımın başarısı

Cevap: # Burak Yılmaz

Hep yabancılar mı kazanacak para birazda Türkler kazansın. Adam oynuyor kazanıyor hakkediyorda sizene bundan.

Helal olsun kazanacağı para. Süper Lig'de 10-15 gol zor atan adamlar 3 milyon euro garanti alırken iyi (ki bunlar en az 15bin maç başı alıyordu) ama Burak alınca kötü. Adam fos falan değil, balon olsa geçen sezon Trabzon kötü olmasına rağmen sırtında taşımazdı takımı.

AxnPTztCMAAAcxr.jpg:large

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt