#17 Cenk Akyol - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Cenk Akyol

BpoFJ1FIYAA2Zeb.jpg

zamanında efesten pertevniyal gençliğe yollandığında bizim okuldaki potalarda tek başına çalışıyor benim üçlük yüzdemi bile tutturamıyordun bireysel antremanlarda hatta çokça air ball atıyordun ,yılmadın bu günlere geldin nice şampiyonluklar gördün, o günlerde hiç sevmezdim seni ama artık adamın hasısın benim için helal olsun cenk akyol , evlendin güzel bir hayatın vardır muhtemelen hep böyle ol , içeriye penetrelerin de harikaydı bugün oyununa yön katmışsın keep going

Bi adamın attığı her 3'lk girer mi arkadaş yaa? :) Adam ortasahadan atsa sokuyor valla hepsini. Hiç abartmıyorum en iyi yerli şutör ülkedeki...

Naz yengede maçtaymış diyorlar, Cenk sahada şikeciler ile uğraşırken ayağa fırlamış.

İyi geçirdin Aslanım şikecileri affeymeyen adam. Şikeciler baya nefret etmiş. :) :)

zamanında efesten pertevniyal gençliğe yollandığında bizim okuldaki potalarda tek başına çalışıyor benim üçlük yüzdemi bile tutturamıyordun bireysel antremanlarda hatta çokça air ball atıyordun ,yılmadın bu günlere geldin nice şampiyonluklar gördün, o günlerde hiç sevmezdim seni ama artık adamın hasısın benim için helal olsun cenk akyol , evlendin güzel bir hayatın vardır muhtemelen hep böyle ol , içeriye penetrelerin de harikaydı bugün oyununa yön katmışsın keep going

Sen 15 yaşındayken,nba'de draft olmuş,milli takımda oynayan cenk'ten iyi 3'lük atıosan ,sen oyna takımda kardeşim.

Kendisi için en iyi tercihi yaptı. Yolu açık olsun. Daha fazla süre ve ücret alacağı Efes' i seçmesinden faha mantıklı birşey yok. Ileride umarım yolumuz tekrar kesisir.

eski sistem 3+2 olsaydı çok arardık ama şimdiki yabancı sisteminde gitmesi fazla bi eksiklik değil..ha iyi basketçi ama olmazsa olmaz değil pek üzülmedim..

Şampiyonlukta büyük payı olan oyuncuydu sağolsun:tiphat:,tercihine saygı duymak lazım,bizim içinde büyük kayıp.

Üst Alt