#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Müthiş oynadı adam. Resmen takımın havası değişti sayesinde. Çok yazık oldu kırmızı görmesi ama en azından 1 maç diye avunuyorum ben.

Rodrigues ile birlikte en iyi oyuncumuz

Benim futbol anlayisima göre orta saha tempolu olacak arkadas,o bel dönecek ileri geri oynayacaksin

Bir kaç pozisyonda topsuz oyununu geliştirdiğini gösterdi. Gitmeden önceki Ndiaye o pozisyonlarda deli dana gibi rakibe basmaya devam eder alanını boş bırakır idi ama öyle yapmadı, presini yaptı, rakibi geri püskürtüp alanına geri döndü. Gördüğü ikinci sarı kart nazar boncuğu olur inşallah ama geliştirmesi gereken yanlarından biri de bu, frene basması gereken yerde gaza gelmemek. Bakalım deplasman maçlarında enerjisi nasıl olacak.

Bir parantez de satılıșına açmak istiyorum. O paralara satılmasına karşı idim, çünkü topu topu 7-8 milyon euro kar ettik, şampiyonluğu riske attık ve bu akşam gördük ki bu performansını devam ettirir ise daha da fazla kazanç elde edebilir idik. Üstelik o gün ile bugün arasında böylesi bir döviz kuru farkının olması bu konuda ki hayal kırıklığını bir kat daha arttırıyor.

Satın alma opsiyonu 16 milyon euro.

Geçici bir aşk gibi duruyor.
Bu performansı ile premier lige geçiş yapar tekrardan.

Üst Alt