#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu herifi nedense çok seviyorum ya umarım bir şekilde kiralarız tekrar..Kadroda yenilgiye isyan edebilen hırslı oyuncuların olması gerekir Beyniyle oynayabilse muazzam bir topçu olurdu bu saatten sonra çok zor.. Beğenmeyene de neden beğenmedin demem artısı kadar eksisi de var

Lan adam Kante'nin Çin versiyonu böyle adam bulmamız imkansız şut atsa 50 milyon € yazar bu herife..
Bizim gibi takımlar için bulunmaz nimet..
Olmadığı her maç eksik kalıyoruz..
Derbinin şifresini bu adam çözecek!

Performansi buyuk hayal kirikligiydi, bok gibi orta sahaya karsi hic bir sey yapamadi, Lokomotiv macinda gosterdigi performansi beklemistim, Feghouli ile beraber bugun inanilmaz kotuydu.

Hiç beğenmedim açıkçası. İnanılmaz pas hataları yaptı.

Bir ara orta sahada kenardaki boş adama atmaya çalışırken sekip kendine gelen topu yine rakibe taktı.

Bu kadar düşük pas kalitesi ile olmaz bu iş.

Bunun dinamikliği çok iyi ve gelecek sezon bu tür özellikli orta saha oyuncu ve oyuncular gerekli ama pas tekniği ve az çok şut tekniği olan tarzından olmalı.

Adam 3-4 metre yanında takım arkadaşına şut çekercesine pas atıyor. Pass temposu hep aynı galiba aşağı yukarı.

Bu gamsiz ve yeteneksiz herifi geçen sezon satmasaydik eğer 2.yarı 6 da 6 yapamaz ve şampiyon olamazdik.

Fener macinda yediğimiz golde arkadan gelen oyuncuyu takip ve kontrol etmediği için golü yedik.

O kadar vurdumduymaz ki;topu kaptirmasi veya rakibin gelmesi hiç umrunda değil.

Bu gamsiz ve yeteneksiz herifi geçen sezon satmasaydik eğer 2.yarı 6 da 6 yapamaz ve şampiyon olamazdik.

Fener macinda yediğimiz golde arkadan gelen oyuncuyu takip ve kontrol etmediği için golü yedik.

O kadar vurdumduymaz ki;topu kaptirmasi veya rakibin gelmesi hiç umrunda değil.

Çok doğru...Daha önce de yazdım bu adamın oyun aklı yok,çevre kontrolü yok,sut yok,gol yok,kilit pas yok ama sorsan çok iyi..
Hicbir maçtan sonra da kimsenin aklına n'diaye gelmiyor ihale hep başkasına kalıyor.O mevkide bize selcuk inanın iyi hali gibi bir adam lazım.

Tek artısı icerideki anadolu maçlarında tempo yapıp topu ileriye daha hızlı taşımanızı sağlıyor.

geçen haftaki malatya maçında yoktu gayet dengeli ve iyi bir oyun oynadık.
Geçen sene bu adam varken oynadığımız büyük maçlara bakin bir de bu senekilere.
Bu sene en iyi oynadığımız mac olan porto deplasmanında bu herif yoktu

Akıl tutulması yaşayıp bu adamla devam edersek seneye geçmiş olsun..

Üst Alt