#18 Ayhan Akman - Sayfa 208 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#18 Ayhan Akman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kralin 04-07 arasi attigi harika 1 asirtma golu vardi. Kupadaydi yanilmiyorsam. Mahallede top oynarken hep onu taklit ederdim ama maci hatirlayamiyorum maalesrf

Forumda hesabi varsa Ali akmani getirsin kiralık halil dervisogluna para vereceğimize ali akman gomis ile 4-4-2 oynasak zaten yaptığımız pres ile rakip oyun kuramaz .(orta sahanın da ciğersiz iki tane gerçek orta saha olduğunu varsayıyorum.

Cimriliğinin yanında bayağı da zeki adam.

Tjk transferi başarısız değil aslında ama paranın altında kalıyor, 3 senede 20 gol bir o kadar asist yapsa da adamı yedeğimiz Ahmet'e karşılık üstüne de para vererek bize veriyorlar.

Ayhan da bakıyor 10 numara oynamak için Sergen vs olmak lazım daha versatile bir role bürünüyor, sol orta saha ve merkez orta sahaya dönüyor.

2008de Hamburg maçında rakip hocanın en çok çekindiğimiz adam demesi bize komik gelse de Ayhan hep yeteneklerinin karşılığını alamayan bir adam oldu, kötü kadrolara denk geldi son döneminde. Neyseki finali iyi yaptı.

Çocuklarının ve Ali'nin mevki dağılımı dahi modern futbolla paralel, özel olarak yönlendirdiği çok bariz.

Ümit Karan, Ergün Penbe ile birlikte Ayhan Akman’ın Barcelona deplasmanında çok iyi oynadıkları bir maç hatırlıyorum. Sanırım 2-2 bitmişti.

Cimriliğinin yanında bayağı da zeki adam.

Tjk transferi başarısız değil aslında ama paranın altında kalıyor, 3 senede 20 gol bir o kadar asist yapsa da adamı yedeğimiz Ahmet'e karşılık üstüne de para vererek bize veriyorlar.

Ayhan da bakıyor 10 numara oynamak için Sergen vs olmak lazım daha versatile bir role bürünüyor, sol orta saha ve merkez orta sahaya dönüyor.

2008de Hamburg maçında rakip hocanın en çok çekindiğimiz adam demesi bize komik gelse de Ayhan hep yeteneklerinin karşılığını alamayan bir adam oldu, kötü kadrolara denk geldi son döneminde. Neyseki finali iyi yaptı.

Çocuklarının ve Ali'nin mevki dağılımı dahi modern futbolla paralel, özel olarak yönlendirdiği çok bariz.

Efe ve Hamza'yı birbirlerinin kariyerini baltalamamaları için birbirlerini tamamlayacak şekilde yetiştirdiğini düşünüyorum. Tabi tesadüf de olabilir ama birinin daha pasör ve oyun kurucu gibi diğerinin de daha driplingci olması bilinçli olarak yapılmış gibi geliyor bana.

Benim için bu adamın en önemli değeri 2 camia arasında bizi benimsemesiydi. Galatasaraylı olarak kaldı. Futbolculuktan sonrada bize hizmet etti. Hala ediyorda.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt