#18 Bafétimbi Gomis - Sayfa 280 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nasıl tutulamadı takımda hala inanamıyorum. Zam istediyse yapacaksın. Bu adam sonuna kadar hak etmişti. Ömer Bayram için verdiğin bonservisi Gomis'e pekala verebilirdin. Çok mu gerekliydi Ömer ve Muğdat gibi Galatasaray seviyesinde olmayan oyuncuları almak. Gomis kalsa lig zaten bizimdi. Şampiyonlar liginde de ikinci tura kalırdık.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray'ın Schalke'ye 2-0 yenildiği gece Bafetimbi Gomis'in Al Hilal'de 1'i roveşata ile olmak üzere 2 gol atması...

Ocak'ta Gomis'i geri almalıyız.

aslında simdi düsünüyorum da istense makul bir zam belki yapılabilirdi seneligi 6 milyon olmazdı tabi ama oturup konusalım dense orta yol bulunurmuydu acaba

150 milyon tl alıyorsa zaten durmamalı hiç bir oyuncu. musleranın maaşıda fazla. bir turk kulübü bi kaleciye 4 milyon euro kemiksiz, primsiz maaş veremez. musleranın parasına da 2 tane stad yapılır o zaman. başkana bu noktada hak veririm her ne kadar başarılı bulmasamda bu noktada dibine kadar haklıdır, bizler taraftar olarak sahadaki futbolu izlerken ekonomi hesabını bu adamlar yapıyor.

yukarıdaki konuda ne kadar haklıysa, gomisi yollayıp da, standart yeni malatya gibi takımların kalibresinde bir forvet olan erene de 2 milyon vermek en büyük yanlış, yani madem ekonomiyi düşünüyorsun ereni kadroda 2 milyon maaşla tutacağına o zaman ereni gönder, gomise 4 milyon ver hem ekonomik hem de futbol olarak başarılı iş yapmış olursun. ya da daha mantıklısını söyleyeyim, ereni de gomisi de yolla, hollandadan, belçikadan, ingiltere şampiyonşipden gomisin 20 yaşındaki halini alabilir ya da kiralayabilirdin ki o zaman ekonomik olarak hiç bir kaybın olmadığı gibi futbol olarak da daha başarılı olacaktın.

musleraya 4 milyon vermek ne kadar saçma ise, donk gibi standart adama 2 milyon euro ücret ödeyip, muslera çok maaş alıyordu onu gönderelim demek de o kadar saçma.

türk kulüpleri için maşlar inanılmaz yüksek. hollanda da belçikada 300 bin euroya top oynuyorlar. ingilterede de %45 vergi var. epl için ortalama türkiye için yıldız olabilecek standart isimler bile 1.2 milyon sterline ingiltere gibi futbol cennetinde top koşturuyorlar. yaş 33 olunca da türkiye de 5 milyon euroya 2 sene yatıp, kariyeri boyunca bu kadar rahat kazanamadığı paranın 2 katını türkiyede kazanıyorlar. nasıl berbat bir ülkede yaşıyoruz yahu

1-3-4 numarali paragraflarina imza atarim ama 2 inci paragraftaki "gonder ereni" lafi yine yazinin mukemmelligini zedelemis

Nasil gondereceksin adamin sozlesmesi bitiyor sene sonu , performansi satisa uygun degil ve imzan var 2 milyon euro diye , nereye gonderiyorsun allah askina

Odeyeceksin ve bir daha ayni hatalari yapmayacaksin , maksimum yapabilecegin bu

Gomis e gelince , adam zam istemedi , acikladim size , bana musade edin bir daha boyle teklif alamam dedi , bizimkiler bonservisi asiri yukselttiler , araplar almayacak noktaya gelince kaprise basladi

Yani o mactaki para isareti lafi dogruydu , bana fazla para verin demedi , sizin iki katinizi veren yere gitmeme engel olmayin dedi hepsi bu

Yani zam pazarligi yapmadi ama sozlesmesine saygi gostermedi diyebiliriz

Toplam aldigi kontrat o 3 senelik 7 milyon eurodan

150 denmesi de aciklama yapildigi donemde 21 milyon euro nun o gunku kurdan 145 milyon tl civari etmesi sebepli

Bir yanlis yok yani

Bizden eklerle yaklasik 4 aliyordu ve 2 senesi kalmisti

8 milyondan vazgecip 21 milyonu garantiledi

Yani 13 milyon icin de o kapris yapilir acikcasi , ciddi bir fark

DshVCL2WkAASFLQ.jpg

Fb ye gitse üzülürüm karaktersiz falan ama 29 atmış bjk maçında rakibe tecavüz etmiş bunları unutamam

Galatasaray Düşmanlarının .........

Üst Alt