#19 Günay Güvenç - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Günay Güvenç

Tam güven veriyor diye düsünmeye basladigimda cok kolay bir topu elinden kacirdi baris son an da araya girdi

Bir kaleci de mac eksigi hemen belli olur

Bu yüzden biraz daha fazla sans vermek lazim

Zamanında uzun yıllar yedek kalecilerimizin İsmail Çipe ve Eray İşcan gibi isimler olunca Günay'ın şu performansına hasret kaldığımızı anladım.

Dün performasını çok beğendim. 3 puanı bizde tuttu, sağolsun.
Bir de böyle ahraz ahraz yorum yapanlar yarın forma verilip, hatalı 2-3 hareket yapsa ilk gömecek olanlar.

Dün performasını çok beğendim. 3 puanı bizde tuttu, sağolsun.
Bir de böyle ahraz ahraz yorum yapanlar yarın forma verilip, hatalı 2-3 hareket yapsa ilk gömecek olanlar.

Tribünde çok fena. Sinan Bolat'ın geldiği sezon hatırlarsın oynadığı maçlar da iyi değildi.

Şampiyonluğa giderken kritik Gençlerbirliği maçı vardı Muslera kart cezalısıydı. O maçtaydım tribünler Sİnan'ın üstüne resmen (tepki bile olmasa) olumsuz ererji hissettiriyordu. Ona rağmen maç 1-0 iken son dakika da kritik golü kurtardıydı.

Dün karşı karşıya kurtardığı pozisyonda Muslera olsa muhtemelen golü yemiştik genelde Muslera'nın zayıf noktası böyle arada kalan toplar oluyor çıkıp çıkmama konusunda tereddüt ediyor o dakikada golü yesek maçın berabere bitmesini geçtim yenilme ihtimalimiz ön plana çıkardı çok kötüydük.

Özellikle bu kadar kötü oynadığımız maçta Günay'ın Anadolu performansından kesitler sergilemeside güzel oldu.

Üst Alt