19 Mayıs'a MEB Ayarı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

19 Mayıs'a MEB Ayarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 19 Mayıs'a MEB Ayarı

e diger grupta pc dagitsin stadlarda yuruyuse cekmek icin cocuklari

serbest piyasa kurallarindan shashmayacaksin

arkadas sen demiyormusun sacma sapan bu toren diye

e kaldirilmasina neden kiziyorsun o zaman

adamlarin kaldirirken baska amaci oldugunuz dusunuyorsan sandikta cevabini vereceksin

ataturkiu 2 senede secime kadar iki uyguna adim marsi iptal ederek unutturacaklarina inaniyorsan zaten sorun onlarda degil unutanlarda

Ben böyle bir bahane ve okul gibi anlamsız olan yerlere çekilmesine karşıyım.Ne yani Atatürk'e de onun 19 MAyıs'ına da karşıyım dese halay mı çekeyim yani törenler kaldırıldı diye.

Dediğim şeyi tekrarlıyorum bu ülkede diğer 50'nin de bu ülke ve değerleri hakkında mücadele etme hakkı var,sesimi çıkarıyoruz bizde.

cokmu zor abi

sacma sapan yuruyusler yerine GS ile istanbul lise futbol akimlarindan bir karma mac yapsin mesela

yada efesle lise basket takimlari

ne bilim cocuklar icin onemli biseyler duzenleyin

embesilmisiniz arkadasim embesil

Ben böyle bir bahane ve okul gibi anlamsız olan yerlere çekilmesine karşıyım.Ne yani Atatürk'e de onun 19 MAyıs'ına da karşıyım dese halay mı çekeyim yani törenler kaldırıldı diye.

Dediğim şeyi tekrarlıyorum bu ülkede diğer 50'nin de bu ülke ve değerleri hakkında mücadele etme hakkı var,sesimi çıkarıyoruz bizde.

stadda anlamli 3 kisi seyretmiyor

okuldami anlamsiz?

aciklarmisin?

stadda anlamli 3 kisi seyretmiyor

okuldami anlamsiz?

aciklarmisin?

Statlar doluyor öncelikle bu diyeyim.

Ben okulda yapılan kutlamalara katılmış ve izlemiş biri olarak,eldeki imkanlara göre iki şiir,iki özdeyiş,bir kaç marştan ileriye gittiğini görmedim.Ve o önemli günleri bile ne kadar sıradanlaştığını gördüm şahsen.

insanlar dürüst değil

herkes 19 mayıs kutlamalarının, günün anlam ve önemini yansıtmaktan çok uzak, çocuklar için adeta bir işkence olduğunu biliyor

buna rağmen mebin kararı "atatürkü unutturmak istiyorlar" diye topa tutuluyor

çocukları askeri nizamda yürüterek vs. gösteri yapmak hiçbir anlam ifade etmiyor

gençlik ve spor bayramı olduğuna göre, spor etkinlikleri düzenlenmeli

bu da elbette zorunlu olmamalı

Statlar doluyor öncelikle bu diyeyim.

Ben okulda yapılan kutlamalara katılmış ve izlemiş biri olarak,eldeki imkanlara göre iki şiir,iki özdeyiş,bir kaç marştan ileriye gittiğini görmedim.Ve o önemli günleri bile ne kadar sıradanlaştığını gördüm şahsen.

biz baska turkiyede yasamisiz senelerce o zaman

sen ne zaman gittin seyretmeye?

Mustafa Kemal 19 Mayıs'ta Samsun'a ayak bastı böyle giderse bizde 19 Mayıs 2012'de meclisi basarız herhalde öyle gözüküyor.

ya beyler şu rituelleri bi boşverin de asıl beyin fırtınasını spor nasıl yaygınlaştırılır

nasıl fakirlere ulaştırılır

nasıl tabana yayılır onu düşünelim

bu kadar genç potansiyel var

mesela amerikan filmlerine bakıyoruz adamlarda okul takımı aşağı okul takımı yukarı herkes spor yapıyo

bizde millet ya okuyo ya baba parasıyla sağda solda sürtüyo ya da apaçi olup mahalle kenarlarında harcanıyo

artık herkes spora yönlendirilmeli bi şekilde

ya beyler şu rituelleri bi boşverin de asıl beyin fırtınasını spor nasıl yaygınlaştırılır

nasıl fakirlere ulaştırılır

nasıl tabana yayılır onu düşünelim

bu kadar genç potansiyel var

mesela amerikan filmlerine bakıyoruz adamlarda okul takımı aşağı okul takımı yukarı herkes spor yapıyo

bizde millet ya okuyo ya baba parasıyla sağda solda sürtüyo ya da apaçi olup mahalle kenarlarında harcanıyo

artık herkes spora yönlendirilmeli bi şekilde

Harbi hea, ben ne zaman bir spora başlasam ikinci gün babam gelip napacan bunları okuluna bak deyip alırdı.

Ah ulan ah

millet anlamiyo bunlarin ne yapmaya calistigini. adamlarin isleri gucleri yok 4 ay onceden 19 mayis kutlamalarinin derdine dusmusler. gerci herseye kilif bulmaya basladilar cunku adamlara laf da edilmiyor, o yuzden uyduruyorlar bir kilif tum yandas boyz o turkuyu cigiriyor herkes de izlemek zorunda birakiliyor :ka21:

Ulan yazıcaktım vazgeçtim. Ne için, kimin için yazıcaksın ki. İnsanların fikri sen ne dersen de değişmicek. Kendi kendimize konuşup duruyoruz. Ayrı kutuplara daha da bölünmeye devam et Türkiye sana çok yakışıyo :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt