#19 Mehmet Batdal - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#19 Mehmet Batdal

Cevap: #19 Mehmet Batdal | Bucaspor'da Kiralık

Takımının bu haftaki 4-0'lık Adana maçında çok etkiliydi yanlış görmediysem 2 asist yaptı bir de gol attı..

Takımının bu haftaki 4-0'lık Adana maçında çok etkiliydi yanlış görmediysem 2 asist yaptı bir de gol attı..

bu adamdan cok umutluydum..

Rijkaard doneminde bi uefa macina cikmisti butun hava toplarini almisti ezmisti rakibi..

ama gol atamadi.. cok sanssizdi.. sonrasi neolduysa oldu..

Sercan Yildirima verilen sans bu adama verilseydi suanda yedekte son 20-25 dakika oyun sikistiginda topu sisirebilecegimiz bi adamimiz olurdu..

Trabzon maçında kaçırdığı %1000 ' lik golü hatırlatıyor bana az küfür etmemiştim..!

Bucaspor'da iyi oynuyor diyebiliriz, ben Adanalı olduğum için A.Demirspor'dan dolayı PTT 1.Ligi takip ediyorum fakat biraz rahat bir oyuncu, fazla zorlamıyor kendini.

Mehmet Batdal PTT 1.Ligin iyi forvetlerinden fakat sadece oranın oyuncusu, üst ligin değil.

ptt 1.ligden yüksegi yaramiyor elemana..kalsin orda hem kendisi hem de bizim icin daha iyi

Tekniği çok iyi ama forvetlerin 0 defans yapması deli batıyor bana hiçbir şey iplemiyor havasında takılmaları falan.Düğünümde bile oynatmamDD

ne Batdal'i ya , adam sicramaktan aciz

super ligde oynasin gorelim , PTT 1. ligde 8-10 gol atmakla olmuyor bu isler

Ben beğeniyordum bu adamı, Sercan'a verilen şans Batdal'a verilseydi keşke. Her ne kadar sevmeme rağmen yine de Trabzon maçındaki kaçırdığı golde az saydırmamışımdır.

Üst Alt