#19 Ömer Bayram - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu oynadığımız hızlı pas oyununda çok göze batar olumsuz olarak.Bir topçu aldığı her topta çalım atmak için zorlar mı yav.Ustelik 10 kere yapıyorsa 2 kere falan başarılı oluyor.Bir maçta Ömer topla oynamaya başlamışsa o maç bizim için kötu anlamına geliyor.Yeteneklerinin sınırını bilmiyor.Mesela taylan biliyor.Ustelik kendisinden de kat kat yetenekli

İsterse her maç asist yapsın. İçime sinen bir oyuncu değil, olamazda. Defolup gitsin.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim taraftar kadar bir şeyin ....'unu çıkaran taraftar yok.. Yahu arkadaş adam duran topla çok etkili , Maçın içinde hareketli tek kanatımız yoktu ve dolayısıyla duran toplardan atacağımız gol bizim için tek şanstı ilk yarıda ki kornerdeki asistini Marcao yedi sonra diğer asistini Babel yedi ilk yarıda.. Diyorlar ki çok ağır kalıyormuş pas seçimlerinde.. Yahu ne Babel ne Feghouli doğru düzgün hareketlendiler mi maç içinde..İleridekiler afedersin kazma gibi çakılıp kalırsa bu adam ne yapsın.. Diagne rezilleri oynadı..Babel'in bir topta defansın arkasına yaptığı koşu dışında yaptığı koşu yoktu ki belliki bitmiş buz gibi golleri yedi + Diagne'nin kaçırdığı goller vs.... Uzun lafın kısası bizim taraftara kalsa asist kralı Ömer kazma , ceza sahası içinde topla buluşturamadığımız Falcao kazma , 4 maç top oynayıp 25 maç yatan Belhanda da Kralhanda.. Dün foruma bakıyorum Emre ve Linnes'i bile gömüyorlar..Maçın özetininden Linnes ile Emreyi çıkarın bakalım maçtan geriye ne kalıyor.

Dün ilk yarı maçın iyilerindendi.

Maçı gözüyle izlemeyen olabilir belki bozuktur falan gözü yanlış anlamış olabilirler ama pasları falan geç atmıyordu aksine timing olarak kusursuz toplar attı fakat beceriksiz bazı topçular yüzünden heba oldu

Iyı de oynasa Galatasaray ı futbolcusu oldugunu dusunmuyorum.En buyuk problemı oyunu bılınclı oynamıyor mucadelesı tamam ama dogaclama futbol olmaz

Mal mal hareketleri var önünde boş pas verebilcegi oyuncu varken sacma sapan calım atıyo yada 2 kişinin arasına girip top kaybı yapıyo beyin yok

Çalım atan topçu istemeyin kardeşim o zaman :)Abartmadığı sürece bunu denemekten korkmayan futbolcu iyidir iyi.

Aynı şeyi dün etebo yapsa oo adama bak vs derlerdi belki de

Yok ben ona da ayar oldum dün gece. Çalım doğru yerde atıldığında tamam da solunda sagında demarke takım arkadasların varken dikine 3 kisinin içine dalınmaz. Emre bundan kat kat daha teknik ama aynı pozisyonlarda pas vermeyi tercih ediyor

Üst Alt