#19 Ömer Bayram - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gayet iyi oyuncu maliyetler çok iyi gidin 1.5m maaş verilmedi sonuçta...ayrıca önünde Nagatomo var....stoper ve forvet hamleleri dışında doğru işler yapıldı

Ömer bayram ilk 11 için alınmadı yedeğe alındı ve milli takım forması giyiyor ücreti de makul sen boş konusuyorsun kimi alacaklardı ya da bu paraya daha iyisi kim olabilirdi bir söyle de bos konusmadığın belli olsun
ben Ömer bayram transferini eleştirmiyorum, tam aksine katkisi olacaktır ve makul bir transfer olarak görüyorum

lakin senin milli takim kriterini saçma buluyorum, teknik/taktik/fiziksel meziyetlerini öne çıkarsan anlarım, ama milli takımda öyle lesh adamlar var ki (örnegin: HAK) ben bunu kriter olarak görmem

maliyeti uygun,hollanda altyapısı,galatasaray'lı olması ve iyi bir yedek olmasıyla genele bakılırsa iyi transfer. bu son yaşanan olaylarla ilgili ömer'e tepki göstermek yanlış.

ben Ömer bayram transferini eleştirmiyorum, tam aksine katkisi olacaktır ve makul bir transfer olarak görüyorum

lakin senin milli takim kriterini saçma buluyorum, teknik/taktik/fiziksel meziyetlerini öne çıkarsan anlarım, ama milli takımda öyle lesh adamlar var ki (örnegin: HAK) ben bunu kriter olarak görmem

Milli takım kriteri bir apolettir sonuçta değersiz saçma bir sey gibi bahsetmen yanlış hemen her milli takım da hasan ali gibi haketmeyen topçular olabilir vardır da mutlaka herneyse ömerin teknik taktik olarak bize verecegi katkı klasik bir solbekten öteye gitmez bir nagatomo da olamaz belki ama lig de isimize yarayacagı kesin ve maliyeti de uygun gönderdiğimiz carole den daha uygun hem de ve bu açıdan olumlu bir transfer bence senin için demiyorum ama kimse burun kıvırmamalı

Beğenmeyen transfer taraftarı bu adamı izlememiş belliki süper kupa maçında bile sol kanadı sürekli tehdit etti bizim çıkışları geri dönüşü ve ortaları iyidi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner kadar kaliteli bir sol bek oyuncusudur. Alt yapısı Hollanda olduğu için normal yerli futbolculardan daha disiplinli ve daha futbol aklına sahiptir. Şu şartlar altında 400 bin Euro bonservis ve 400 bin Euro maaşla transfer etmek gerçekten güzel iş çünkü normal şartlarda 3-4 m euro piyasası olan bir oyuncuydu. Savunma yönü zayıf fakat hücum yönü cok güçlüdür hem kanatta da oynama özelliği var ortaları da çok etkilidir. Kulübümüz için hayırlı olsun gerekli katkıyı verecektir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Komedi sahnelerinde karakter ölmeden önce osurarak şaka yaptırılır komiklikler şakalar olsun diye ya aha bunun da transferi odur. Forvet için olursa olur olmazsa ocakta alırız diyip yedek sol bek için cart çıkarıyoruz 1 senelik maliyet 1 milyon euruyu. Transferi zırvalıktan başka şey değil.

Üst Alt