#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Defansı çok iyi sayılmaz ama EPL standartlarıyla burası aynı olmaz.

Topla dikine gidebilmesi ve çabukluğu önemli artılar.

Pas yönü çok iyi olmasa da Linnes kadarını o da yapar.

Orta kalitesinde büyük beklentiye girmemek lazım zira çok iyi değil ki geçen de yazdım orta olayı futbolda artık tarih oldu, içeri pas var artık ve bunu yapabilen bek sayısı az dünyada, henüz o geçiş tamamlanmadı. İçeri şişirme olayını herkes az çok yapıyor zaten.

Kısacası öne çıkacak özelliği dinamizmi ve fiziği olacaktır, diğer konularda biraz biraz iş yapsa yeter.

Özellikle topu alıp tam saha dribblinglerle rakip sahaya çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Orta kalitesinde büyük beklentiye girmemek lazım zira çok iyi değil ki geçen de yazdım orta olayı futbolda artık tarih oldu, içeri pas var artık ve bunu yapabilen bek sayısı az dünyada, henüz o geçiş tamamlanmadı. İçeri şişirme olayını herkes az çok yapıyor zaten.

Kısacası öne çıkacak özelliği dinamizmi ve fiziği olacaktır, diğer konularda biraz biraz iş yapsa yeter.

Özellikle topu alıp tam saha dribblinglerle rakip sahaya çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Katkısını en merak ettiğim transfer kendisi akbaba falan derken linnes genelde kaynıyor arada akbabadan sonra takımın en vasat ismiydi kaç atagimizi ozetlere bile giremeyecek derecede hiç etti.. Yedlin varsın orta açmasın sıfıra inip pas versin çok daha faydalı olur linnesin önünü 10 metre boş bırak yine saçma sapan ortalar deniyor

Yanlız feguli gelince linnes iyi gözüküyor inşallah feguli yedlin on numara olur başakşehir hep bizim sağ kanattan geldi geçen maçta
Çünkü Feg yönlendiriyor Linnes'i.

Herkes Mariano Feg'i oynatıyor diyordu ama bir o kadar da Feg Mariano'yu oynatıyordu.

Bu tarz adamlar pozisyon almasıyla diğer oyunculara değer katıyor o yüzden kritik bölgelere bu kalitede ama istikrarlı adamlar koymak çok fark yaratıyor.

Nagotomonun ilk yili gibi diyorsun

Linnes hücum olarak kötü olsada savunma anlamında işini iyi yapıyor, takım savunması kademe anlayışı iyi fb maçına linesle başlar bence.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hocam sen hangi Linnes'i izliyorsun Allah aşkına.Tersini desen yine anlarımda bu dediğinin altı tamamen boş.Son Başakşehir maçında Gulbradsen'i kaçırdığı pozisyonlara bak amatör maçlarda görürsün anca böylesini.

Feg yedlin sağ iç gedson baya baya uyumlu gözüküyor kağıt üstünde. Saha içinde de işler yolunda giderse sağ kanadımız da en az sol kadar kuvvetli olacak.

Bu transfer Luyindamayı tekrardan oyuna sokar. Onun yavaşlığını sağdan tolare eder. Saracchinin Marcaoyu tolare etmesi gibi. Bence puzzle gibi takım olduk. Parçalar tam olursa, tek sıkıntı Fatih hocanın saçma taktiğinden dolayı kaybederiz kaybedersek.

bu arada siz yedlini sağ bek olarak düşünüyorsunuz da fatih hocamın elinde defansif sağ kanat olarak da harika işler yapabilir. ben bu sezon yedlinden kanat performansı da bekliyorum.

Üst Alt