#2 DeAndre Yedlin - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam 30 saniye boyunca elini indirmedi, bilerek yaptığını düşünüyorum. Bana ıslık he alın size der gibi. Temiz bir şekilde sopalanıp Ocak'ta yollanmalı.

Duzenli yaziyorum cunku dayanamiyorum, bu adamin futbolculugu tartisilir. Gecen hafta az cok birseyler yapti yine. de vasatti, bakiyoruz yine les. Bakiniz, bu adam kazara ya da hiziyla sampiyon. Sonuc olarak, les. Yeri 1.lig bile degil.

linnes'e çok kızılıyordu ama kesinlikle bu yedlin'den fersah fersah öndeydi. En azından doğru pozisyon alıyordu, basit oynuyordu, extrası yoktu ama kolay kolay basit hata yaptığını görmedim

Kufredip ban yemeye bile değmeyecek kadar aşağılık bir herif son yedlin..Bir de adini rosella mi ne yapmış sanırsın Brezilya pembe dizilerinde kadın basrol

Ciddi manada takımda bazı isimleri kadro dışı bırakacaksın ki Terim bunları oyuna almayı akıl dahi edemesin.Yedlin Babel Ömer Feghouli vs..

hayatımda gördüğüm en kötü sağ bek. ama suç bunda değil bunu, feghouliyi, babeli, ömeri oynatanda. gerçekten tüm dünya görüyor bizim hocamız göremiyor.

Üst Alt