2.El Araba önerileriniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.El Araba önerileriniz

Cevap: 2.El Araba önerileriniz

Bir arkadasim 22 bin euroya guzel bir BMW 325d aldi konfor hiz hersey iyi. Yoksa benim onerebilecegim Citroen DS3, Seat Ibiza he butceyi buyutebiliyorsan Alfa Romeo Giulietta iyidir :D

3.25d'ler genelde otomatik oluyor, tam yan koyamıyorsun ancak asr yi devre dısı bırakınca biraz kıcını oynatıyorlar işte, konfor konusunda haklısın ama manuel olmadıktan sonra kısada her turlu tokatı yersin kankim aldı 32 milyara 3 ay sonra sattı e36 kasanın zevkini kesinlikle alamaz, Seat konusundada tercihim Seat leon.

Bir arkadasim 22 bin euroya guzel bir BMW 325d aldi konfor hiz hersey iyi. Yoksa benim onerebilecegim Citroen DS3, Seat Ibiza he butceyi buyutebiliyorsan Alfa Romeo Giulietta iyidir :D

Citröen DS3'ü bizzat kullandım,C3'ün makyanjlanmış hali gibi duruyor.

O arabaya o kadar para vereceğime Mini Cooper alırım zaten.

o bmw çok güzel temiz duruyor, eder okadar.

Yha ben garantisini veriyorum zaten yemin ediyorum param olsa alıcam garajda yatsın iş kuracagı için satıyor kuzenim, o yüzden bari tanıdığa gitsin, isteğe baglı ustunde 10 numara tesisatta var oda konusulur, her hafta en az iki gun arabalar temiz olsa bile zevke keder iç dış yıkanıyor, 3 ayda birde pasta cila atıyoruz zaten resimlerden anlasılıyor. Elimizden gecen 9'uncu BMW bu ve satılmasına en cok uzuldugum cunku arabada hata olarak gosterılecek hıcbırsey yok motor en az 200 bın daha gıder ufleme fılan kesınlıkle yok, isterimki bir tanıdıga gıtsınkı heran gıbı bır durumda yardımcıda olalım.

2008-2009 model otomatik-benzin ya da dizel-manuel VW Polo, 25-26'ya bulabilirsin.

Edit: Bu arada fena leş öneriler dönmüş burada 95 model BMW'lerden ayda milyar benzin masrafı çıkaracak Camaro'lara kadar. Adam 26-27'e en fazla 3-4 yaşında bir araba bakıyorum demiş gençler, 25-26'ya alacağınız hayalinizdeki arabayı yazın dememiş.

Bu arada Haktan kardeş RCZ'yi önermiş ki (sanırım şakasına, arabanın ikinci eli 70.000 lira falan) dizayn dışında hiçbir haltı yok arabanın.

Tertemiz kilometresi düşük Alfa Giulietta bulabilirsin o fiyatta. Mükemmel araçtır bi araştır istersen.

94 modeli 18.300'e sattım sen modele ne bakıyorsun arabanın 95 model oldugunu soylemesek sen bu arabanın 95 model oldugunu soylermısın ?

BMW'den iyi anladigim için söylerim tabii. Dizaynina baktiktan sonra hemen hemen hangi yilda üretildigini anlamam mümkün. Belki sizin için önemli degil, ama benim için modeli çok önemli. Bilgi olarak vereyim, burada ayni fiyata 2005 modeli rahatlikla bulunabiliyor. 15 yillik arabayla, 5 yillik arabanin bir oldugunu söyleyemezsin heralde ?

Alacağın arabayı mutlaka tanıdık bir servise tamir ettir,

en yakınım dediğin adam arabasını satarken kakalamaya çalışıyor.

Focus al reis. Hatta ford marka araçların 2. el bilgilerini istiyorsan yardımcı olabilirim.

Üst Alt