#2 Guillermo Burdisso - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#2 Guillermo Burdisso

Dany ile neden karsilastiriyoruz ki biz? Dany´nin sürati disinda ne faydasi oldu Allah askina?

Skora katki mi yapti Dany, tehlike mi yaratti, ne yapti yani?

Burdisso 1-2 gol bile atsa duran toplardan, benim icin Dany´den faydali olmus olur.

Masallah stoperlerimiz bostan korkulugu mübarek. Öylesine duruyorlar. Milletin stoperleri mac kazandiriyor.

Sivok, Egemen gibi kazmalar bile mac kazandiriyor takimlarina. Dolayisiyla Dany ile neden karsilastirayim?

Gördügüm kadariyla topu iyi takip eden, duran toplarda ciddi tehlike yaratabilen bir stoper Burdisso. Bu bile Dany´den iyidir.

Stoperlerden çok sorun iyi orta açamamız. Çoğu top ön direğe gidiyor.

Nedense çok güveniyorum bu adama.

Yabancı sınır olmasaydıda ched-burdisso oynayabilseydik içim çok rahat olurdu ama yapacak birşey yok.

Chedin sakatlıgı ve maç eksikliğinden dolayı chealse karsıındada semih-burdisso ile çıkarız büyük ihtimal.

Bu eleman daha 25 yasında . Satın alma opsiyonu yokmuş şöyle 3-4m euro opsiyon olsaydı çok iyi olurdu.

Çok tutacak gibi geliyor bu adam bana. Opsiyon olmadıgı için tutarsa en az 6-7m euro isterler. Opsiyon şarttı

İsminin çağrıştırdığı iki futbolcu: İsmael Bouzid ve Ahmed Barusso...Ucuz maliyetlerini bir kenara bırakırsak, kulüp tarihinin en fiyasko transferleri arasında ilk 5 te kesin yer bulacak adamlardı...

Olumsuz algıda bu da bir faktör gibi görünüyor...Mancini nin onayı olmadan alınması mümkün değil, inşaalah yanılmıyordur...
ne Ahmet barussoydu yaaa facia :(bir Avrupa maçında ilk yarı onun yüzünden arka arkaya goller yemiştik kabus gibiydi :(

Nedense çok güveniyorum bu adama.

Yabancı sınır olmasaydıda ched-burdisso oynayabilseydik içim çok rahat olurdu ama yapacak birşey yok.

Chedin sakatlıgı ve maç eksikliğinden dolayı chealse karsıındada semih-burdisso ile çıkarız büyük ihtimal.

Bu eleman daha 25 yasında . Satın alma opsiyonu yokmuş şöyle 3-4m euro opsiyon olsaydı çok iyi olurdu.

Çok tutacak gibi geliyor bu adam bana. Opsiyon olmadıgı için tutarsa en az 6-7m euro isterler. Opsiyon şarttı

KAP'a yapılan açıklama: "...Şirketimizin 30.06.2014 tarihine kadar 3.000.000 EUR ödeyerek oyuncuyu kulübünden satın alma opsiyonu bulunmaktadır."

Burdisso'dan beklentim yok,o yüzden ortalama bile oynasan gözümde kral olur :D

Gerçi fark etmez Koray'a da çok güveniyorum.Burdisso olmazsa Koray iş yapar bir şekilde.Hayırlı olsun tekrar.

alex telles içinde idmanlarda çok etkili iyi oyuncu demişler floryadan

evet ondan umutluyuz bakalım inşallah zaten alexin yaşı da daha 21

ama burdisso 25 yaşında artık üzerine fazla bişey ekleyemez ve bu yaşa kadar gittiği hiçbir klüpte düzenli oynayamamış yedek kalınca da ayrılmış

benim tahminim mancini bi italyan olarak çok çook iyi bi stoper istiyor uzun boylu fizikli birini ki zaten ceyhunu ondan seviyor ve bunu da devre arasında bulamadığı için burdissoyla 3 ay idare edecek yazın ben bomba bi stoper bekliyorum mancini takımda kalırasa ki bence şampiyon olamasa da kalır

manciniye şimdi messiyi mi istersin piqueyi mı seç birini deseler pique der. adam önce defans diyor, golü bi şekilde atarım diyo

Valla performansını herkes gibi acayip merak ediyorum. Takımı karıştırmaz umarım. Melo'ya falan bulaşmasa bari. Hayırlı olsun.. :)

B_c41d6b39d75fa0e0374531731228e781.jpg

kariyeri alex terk avrupaya gelmiş tutunamamış hemde italya'da 2.avrupa seferinde spor toto leş ligi dağıttı yıllarca bakalım bu ne yapacak

Üst Alt