2. Ön Eleme Turu Kura Çekimi | 19 Haziran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. Ön Eleme Turu Kura Çekimi | 19 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komşu şehirmiş baktım da , senin amacın deplasmana gitmekse gezmek için taksiyle geçersin rejkavike :D

Istiyorum ya bu Temmuz maclari guzel oluyo bence, Rijkaard doneminde de enteresan ulke takimlariyla rahat koydugumuz maclar yapiyoduk. CL icin hic gitmedim de son 2 CLmizdeki maclara gitsem les olurmus. Hem Ekimde Kasimda havalar bozmaya baslayinca git hem de takim 4 yesin

Eskiden olsa keşke UEFA'da oynasak da tekrar kupayı almaya çalışsak diye iç geçirirdim ama şimdi gruplara kalma ihtimalimiz bile düşük görüyorum. Muhtemelen en geç playoff turunda elerler bizi. Tıpkı 2010 yılındaki Karpaty Lviv eşleşmesi gibi..

58 bin puanla 3 ön eleme rezillik resmen bize en yakın takım 23 bin türkiyedeki amatör takım sahalarına benzer yerlere çıkabiliriz.Elinde olsa Uefa bize acır direk gruplara atardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bunlar ne biçim takımlar ön elemede, uefa bir an önce ceza verse keşke yoksa rezil olucaz

Bu Ateş üfleyerek sönmez

puanımız çok iyi.ikinci olup şampiyonlar ligi ön elemesine kalsaydık hep seri başı olacaktık kuralarda.büyük bir fırsatı kaçırdık bu sene 2. olamayarak.

Bu sene iyi puan toplamamız lazım.
428ded5726e514a72b94dbdccf7a6a6d.jpg

24.000 puan gidiyor

Adam akıllı bir kadromuz olsa yolumuza bakarız ama şu kadroyla AL'de gruplara kalacağımızın garantisini veremem ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt