2.Tur | Almanya 4-1 İngiltere | 27 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | Almanya 4-1 İngiltere | 27 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | Almanya - İngiltere | 27 Haziran | 17.00 | TRT 1

İngiltere'nin gruptan çıkması mucizeydi. Almanya her zaman ki gibi oynar ve kazanır.

İngiltere'nin sürpriz yapabilitesi var beyler hem de küçük bir ihtimal değil bu..

Bastian'ın oynamayacağını unutmuştum Almanya'yı çok olumsuz etkiler bu. Bastian takımın beyniydi.

demekki ingiltere o kdar fos çıkmışki almanyayı yenmesini süpriz olarak görülüyo.ama bence ingiltere daha favoridir

Löw kadroyu bozmamış, Capello ise Terry'nin partneri olarak Upson'u 11'e almış. Forvette yine Defoe var. İngilizler buraya kadar sanırım.

ALMANYA: 1-Manuel Neuer; 16-Philipp Lahm, 3-Arne Friedrich, 17-Per Mertesacker, 20-Jerome Boateng, 13-Thomas Mueller, 6-Sami Khedira, 7-Bastian Schweinsteiger, 10-Lukas Podolski, 8-Mesut Ozil, 11-Miroslav Klose.

İNGİLTERE: 1-David James; 2-Glen Johnson, 15-Matthew Upson, 6-John Terry, 3-Ashley Cole; 16-James Milner, 4-Steven Gerrard, 8-Frank Lampard, 14-Gareth Barry; 19-Jermain Defoe, 10-Wayne Rooney.

Bastian yetiştirilmiş maça o zaman Almanya bir adım önde.

Löw kadroyu bozmamış, Capello ise Terry'nin partneri olarak Upson'u 11'e almış. Forvette yine Defoe var. İngilizler buraya kadar sanırım.

Geçen maçta böyleydiler zaten.İki takımda bozmamış 11leri.

Schweinsteiger oynuyor.Tabi Milner-Lampard-Barry-Gerrard orta sahası karşısında ne kadar etkili olur bilemem.İngilizler turu geçer.

ben gideyim de su maci pub'ta ingilizlerle izleyeyim.. optm.kib.by. :lol:

İngiltere'nin Almanya'ya ters gelebileceğini düşünüyorum.

Cevap: 2.Tur | Almanya 0-0 İngiltere | 27 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

mesut 3 top kaptırdı şimdiden aklı sahada degil sanki

Cevap: 2.Tur | Almanya 0-0 İngiltere | 27 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

Mesut karşı karşıya vurdu kaleci çıkardı.

Üst Alt