2.Tur | Hollanda 2-1 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | Hollanda 2-1 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: 2.Tur | Hollanda 0-0 Slovakya | İlk Yarı

Hollanda'da Van Persie, İspanya'da Torres'in form durumları iyi olsa, sakatlık makatlık problemi olmadığı sürece iki takım ardlarından gelen Brezilya ile beraber en büyük favorilerim olacak ama işte santraforlar formsuz olunca o kadar güvenemiyorum. Şu durumda favorim Brezilya gibi.

Cevap: 2.Tur | Hollanda 1-0 Slovakya | İlk Yarı

yahu adam yuzde yuzle oynuyor sola cekip sut atarak

birak gecsin obur taraftan bi kerede:)

Öbür taraftan geçince kaleci ile karşı karşıya kalır ama :) Defans refleksi o yüzden öyle, adam kaleye gitmesin diye sağını kapatırlar ama soldan da şut pozisyonu oluşur. Kademe önemli orada. sola çekerse önü kapalı olacak.

Öbür taraftan geçince kaleci ile karşı karşıya kalır ama :) Defans refleksi o yüzden öyle, adam kaleye gitmesind iey sağını kapatırlar ama soldan da şut pozisyonu oluşur. Kademe önemli orada. sola çekerse önü kapalı olacak.

kalsin gormek istiyorum:)

bak iki biraksinlar bi mok yapamadan kafasini egip geri doncek:)

nah yaziyom buraya:)

alakasız olacak ama neill ali samiyendeki fener maçında nasıl oynamıştı hatırlayan var mı ben hiç hatırlayamadım cezalı mıydı

alakasız olacak ama neill ali samiyendeki fener maçında nasıl oynamıştı hatırlayan var mı ben hiç hatırlayamadım cezalı mıydı

Oynadı mı hatırlamıyorum ama oynamıştır herhalde, yoksa eksikliğini hatırlardım diye düşündüm, oynadıysa herhalde fena oynamadı demektir çünkü hem adamın oynayıp da kötü olduğu maç yoktu, hem de o maçta Fenerbahçe'ye yarım pozisyon bile vermedik ki.

Üst Alt