2.Tur | Türkiye 95-77 Fransa | 5 Eylül | Maç Sonucu | ÇEYREK FİNALDEYİZ - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2.Tur | Türkiye 95-77 Fransa | 5 Eylül | Maç Sonucu | ÇEYREK FİNALDEYİZ

Cevap: 2.Tur | Türkiye 95-77 Fransa | 5 Eylül | Maç Sonucu | ÇEYREK FİNALDEYİZ

Neresi boş yorum. Günün önemi maçı kazanmamız değil Kadir gecesi olmasıdır.

Fiba'nın Kadir Gecesi'ni takacağını sanmıyorum. Bu akşam yenilseydik hem takımın kendisi hem de takımı destekleyen herkes Kadir gecesi olsun olmasın hüsran yaşayacaktı.

Neresi boş yorum. Günün önemi maçı kazanmamız değil Kadir gecesi olmasıdır.

Moderatörlerden beklemediğim cevaplar görüyorum burada. Başlığa bakın, bir de yaptığınız yorumlara bakın isterseniz.

Herkesin bu ülkede kendi için neyin daha önemli olduğunu seçebileceği (spor vs. din) ve müslümanlığın şart olmadığı bir ülkede yaşadığımız da başka bir ayrıntı.

Fiba'nın Kadir Gecesi'ni takacağını sanmıyorum. Bu akşam yenilseydik hem takımın kendisi hem de takımı destekleyen herkes Kadir gecesi olsun olmasın hüsran yaşayacaktı.

Taksınlar demiyorum zaten. Alıntıladığım mesaj talihsiz bir yorum olmuş. :)

Moderatörlerden beklemediğim cevaplar görüyorum burada. Başlığa bakın, bir de yaptığınız yorumlara bakın isterseniz.

Herkesin bu ülkede kendi için neyin daha önemli olduğunu seçebileceği (spor vs. din) ve müslümanlığın şart olmadığı bir ülkede yaşadığımız da başka bir ayrıntı.

Herkesin düşüncesi kendine tabiiki. Arkadaşımızın iletisine boş yorum denmesi hoş değil sadece. Ben de izledim maçı ayrıca. Belirtmek isterim. :)

Önemli bir galibiyet aldık.Kutluyorum takımımızı.Özellikle de Sinan Güler'i tabii ki.Çeyrek finalde rakibimiz Slovenya oldu.Onlar da rahat kazandılar.Çarşamba günü zor bir maç olacak...

Sinan Erdem Spor Salonu hakkında da bilgi vermek lazım.Tribünleri,giriş-çıkışları,salon içi mekanlarıyla gerçekten kaliteli bir salon olmuş.Fransa maçı 15bin kişiyle oynandı ve atmosfer müthişti.Ulaşımı da kolay.Galatasaray Cafe Crown maçlarını o salonda oynamalı bence.1987'de temeli atılan bu salonun yapımının yeni tamamlanması da trajik bir durum.Dünya Basketbol Şampiyonası'nın en önemli katkısı bu salonların ülkemize kazandırılmasıyla oldu zaten.Hemen yanında bulunan Ahmet Cömert Spor Salonu kulübe gibi kalıyor bu salonun yanında.:)

asdadw.jpg

:tiphat:

Bu arada Fransa'nın sayılarında sonra çalan müzikler çok gereksizdi.Tarafsız olmak lazım ama ev sahibinin biraz avantajı olsun yani.Ayrıca anonsları yapan arkadaş Fransa'nın sayılarından sonraki bağırışları da var...:rolleyes:Slovenya maçında gerektiği kadar taraflı oluruz umarım!..

Sinan Güler hangi takimda oynuyor ya?

Nbayde oynayabilecek kapasiteye sahip bence.Hizi ve Zekasi üst düzey.Steal desen var,üclük desen var,defansi cabuk gecmek desen var.Tam Nbaylik.

Almanya'da yasayan bir gurbetci olarak gögsümüzü kabarttilar söylemim bile az kalir inanin. Bu milet, bu basarilari ve basarilardan dogan sevinci fazlasiyla hak ediyor ki tesekürler 12 Dev Adam!

Helal olsun 12 Dev Adam.Size final yakışır.

Asıl rakipler şimdi karşımızda. Slovenya harika bir üçlük yüzdesiyle oynuyor. Bize ters gelebilecek bir durum. Ama yine de yenebilecek güçteyiz. Umarım şans bizim tarafımızda olur.

Üst Alt