#20 Armindo Bruma (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Armindo Bruma (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transfermarkt'in almanca forumunda bruma konusuna girdim.. Yorumlarin yüzde doksani pozitif. Ayrica 4-5 tane sporting taraftarida güzel seyler yazmis bruma hakkinda.. Bitane fenerlide kiskandigini yazmis :D yani büyük bi transfer basarisi bruma galiba

Bende gördüm. Bi Fenerli yine bunlarin ne kadar ezik oldugunu göstermis :D Bence cok iyi bir transfer gerceklestirdik. Insallah bizim taraftar sabirli olur ve 2,3 mac sonra sallamaya baslamaz. Hos bir mac sonra sallamaya baslayanlar bile oluyor.

Bende gördüm. Bi Fenerli yine bunlarin ne kadar ezik oldugunu göstermis :D Bence cok iyi bir transfer gerceklestirdik. Insallah bizim taraftar sabirli olur ve 2,3 mac sonra sallamaya baslamaz. Hos bir mac sonra sallamaya baslayanlar bile oluyor.

Birisi örnek olarak semihi göstermis.. Ilk oynamaya basladigi zamanlar, taraftarlarin ve camianin semihin hep arkasinda durdugunu ve destek oldugunu yazmis,aynisi bruma icinde gecerli olur insallah demis.. Hakli bence :)

Birisi örnek olarak semihi göstermis.. Ilk oynamaya basladigi zamanlar, taraftarlarin ve camianin semihin hep arkasinda durdugunu ve destek oldugunu yazmis,aynisi bruma icinde gecerli olur insallah demis.. Hakli bence :)

Insallah öyle olur be Ahmet. Semihi hepimiz ilk gününden bahrimiza bastik ve sevdik. Bruma icin de aynisi olur umarim. Herkesin beklentileri cok yüksek tabi ki bu maliyete ilk defa bu kadar genc,yetenekli ve gelecek vaad eden bir futbolcu aldik. Zaman herseyin ilacidir. Bence bu cocuk bizim cok ama cok isimize yarayacak :) :)

Şu Aydın'a niye 7 numara veriliyor?

Hayır insan oturur düşünür ben bu 7 ile bir bok yapamadım başka no da şansımı diyim.

Ama bir yerde haklı, adama 7 şans getiriyor.Hiç bi bok yapmamasına rağmen 3 yılda 1 attığı gollerle hayvani sözleşmelere imza atıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt