#20 Armindo Bruma - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bruma bi başkaydı be. Garry ve Onye toplam bir Bruma etmez. Keşke geri dönse, Leıpzigte çok mu iyi, hayır, ara sirada Potansiyeli gösteriyor ama daha tam uyum saglayamadi, sağlamayacak da bana göre. Çünkü Almanya özellikle Portekiz/Brezilya oyuncuları içim çok zor bir Ülke. Hele hele Leipzig ne kadar güzel organize ve finansal gücü olan bir Kulüp olsa da, doğru dürüst taraftalari yok ve her takimdan nefret edıliyor. (Bizim Başakşehir gibi bi üst levek işte) Buradaki sevgi ve sicakligi orada hayatta görmez, ki Bruma bence bu sevgiy ihtiyaç duyan bir oyuncu. Bazi oyuncular var, sevgi görmedikleri anda oynayamazlar. Bruma da öyle.

Bruma'dan yana sıkıntı yok da bunun menejeri çok fırlama bir heriw bizim yönetimle anlaşamaz.

Tudor'la ilk günden yelek muhabbetleri komediydi. :asd:

Ulan çok hızlıydı bee geçemeyeceği adam yok. Kiralık gelmesini isterim en azından onyekurudan daha iyidir. Biraz da alman futbolunu gördü kendini geliştirmiştir heralde eşek değilse(gittiğinden beri 3-5 maç anca izledim son durumunu hiç bilmiyorum)

Üst Alt