#20 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Papa Alioune Ndiaye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YouTube

Osmanlispor gecen sezon baslarinda sampiyonluga oynayacak kadar iyi oynuyordu. Acik ara en cok pozisyon üreten takim, ve ayni zamanda en düsük derecede pozisyonlari degerlendiren takimdi.

YouTube

56 saniyedeki bu pozisyon, osmanlisporun sezonunu özetliyor, salmadan önceki sezonlarini yani. 3e1 kontr atak, ama en kötü sekilde degerlendiriliyor. Tam african bir pozisyon.

Kadromuza bakiyorum. Ve bizde tam olarak bir rich man's Osmanlispor gibiyiz bu sene. Cok gol kaciririz, ama yakaladigimiz an, rakip tanimadan cok pis saplayabiliriz.

The signing could also prove to be a wise investment, and the reported fee of £8.5million would mean that the transfer isn’t much of a gamble. Getting a player with such potential in today’s market for a fee below £10million is rare, and at 26, the Senegalese could be just about to realise this potential as he hits his peak years.

osmanlı aslında 40m öroya satacaktı ama tr kılabı nasiplensin diye 8m öroya bize bıraktı. oyuncuda pl gibi sıradan bir ligde oynamaktansa 2,5m öroluk çerez parasına dünyanın en iyi liginde oynamayı tercih etti.

ben geçen yılki değil bir önceki yılki ndiayeyi daha çok beğenmiştim.. o formunu devam ettiremedi.. yine de takıma muhakkak birşeyler katacaktır ama 7.5 bonservis yıllık2.2 fazla..5 bonservs yıllık da 1.5 olsa kimse ses etmezdi

637b9b9d6eef439faa0a100639ce035f.jpeg

ce695cee729f4e3299d36bc98b2d8012.jpeg

N'diaye'yi dün biraz daha izledim. Ndiaye'den inanılmaz ara pasları,oyun zekası,oyun görüşü beklenmemeli. Ndiaye temposu,dinamizmi,driplingi,ceza sahasına girip ekstra adam olabilmesi,seken topları toplamasıyla başarılı bir isim.

Oyunu tutma,skoru koruma konusunda ne kadar eleştirsek de Selçuk daha iyi. Ancak Selçuk'a çok daha tempolu,hızlı,topla gidebilen bir isim. En sevdiğim özelliği ceza sahasına ekstra adam olarak girmesi.

N'diaye'yi dün biraz daha izledim. Ndiaye'den inanılmaz ara pasları,oyun zekası,oyun görüşü beklenmemeli. Ndiaye temposu,dinamizmi,driplingi,ceza sahasına girip ekstra adam olabilmesi,seken topları toplamasıyla başarılı bir isim.

Oyunu tutma,skoru koruma konusunda ne kadar eleştirsek de Selçuk daha iyi. Ancak Selçuk'a çok daha tempolu,hızlı,topla gidebilen bir isim. En sevdiğim özelliği ceza sahasına ekstra adam olarak girmesi.
Selçuk hiç bir kıstasta önde olamaz.

E6853 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oynadığı Takımlar:
2008-2011 Diambars
2012-2015 FK Bodø/Glimt
2015-2017 Osmanlıspor FK
2017- xXx Galatasaray

Şu tabloya bakınca utanıyorum.. Bu adam mı bizi kurtaracak ?

Oynadığı Takımlar:
2008-2011 Diambars
2012-2015 FK Bodø/Glimt
2015-2017 Osmanlıspor FK
2017- xXx Galatasaray

Şu tabloya bakınca utanıyorum.. Bu adam mı bizi kurtaracak ?

bonservisi bence de çok fazla ama oynadığı takımlara takılmamak lazım. Grafite'yi hatırlarsın.. Adam 20 yaşında profesyonel olmuş,kendi ülkesinin vasat takımlarında oynarken önce LeMans sonra 27-28 yaşında Wolfsburg'a gitti. 30 yaşında kariyer zirvesini yapıp 28 golle BundesLiga gol kralı oldu.

Drogba.. 25 yaşına kadar Fransa'da vasat takım Guingamp'ta oynadı. Sonra 1 sene Marsilya ve 26 yaşında 40m euro'ya Chelsea'ye gitti ve neler neler yaptı.

Bazı oyuncular geç parlıyor,bazıları ise erken parlar,erken söner.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt