2000'li yıllarda trt 1'de yayınlanan bay sakar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lan Vasfi, şu şovla ilgili tüm bilgileri tek mesajda topla bakayım bir tekrar düşüneyim.

Ben de izlemiştim o şovu ama internette zerre kayıt yok onunla alakalı gariptirki.
Evet beyler eskiden böyle bir program vardı, ince uzun bir herif her bölümde yaşadığı sakarlıklar ile güldürüyordu.

Sanırım İngiliz yapımıydı, programda söz yoktu gülme efekti vardı, bisiklet kullanırdı. Programa Bay Sakar diyenlerde var.

Hatta bir bölümde şapkasını göle düşürüp bisikletle göl kenarından takip etmeye başlamıştı.

Bir türlü bulamıyorum internette, programı bilenler varsa yazsın.
Yok o değil, siyah takım giyerdi sıska uzun bir adam, dışarıda sürekli bisiklet sürerdi. Gözlükten tam emin değilim.

Tüm sözlüklere baktım oralarda da arayan var bulan yok.
O da değil, saçı çok azdı. Zaten şapkayla dolaşıyordu. Ya öğleden sonra ya da akşam üstü yayınlandığını hatırlıyorum ama yıl kafamda yok. 2001-2004 arası bir yıl olabilir.
siyah takım elbiseli bir adamdı. siyah bir çantası ve yine siyah renk eski model bir vosvos arabası da vardı. hatta çantasının içinden siyah renk, ahizeli bir telefon da çıkmıştı bir bölüm.
Adam İngilizdi ve olaylar İngiltere'de geçiyor diye hatırlıyorum.
Bisikletten duserdi topa vurur top duvardan yuzune sekerdi ayagi kolu falan kirilir mumya gibi dolasirdi ben hatırlıyorum hatta çok aramistim bi ara ama bulamamıştım abimle

Bakın admirim.

Yav benim dediğim gibi mevzu, bildiğimiz söylediğimiz bir karakter ama o skeçi bulamıyoruz sıkıntı o.

Ayrıca yeni olması falan efsane çünkü siyah beyaz olanların bir çoğu renkli formata da çevrilmiş.

Yav benim dediğim gibi mevzu, bildiğimiz söylediğimiz bir karakter ama o skeçi bulamıyoruz sıkıntı o.

Ayrıca yeni olması falan efsane çünkü siyah beyaz olanların bir çoğu renkli formata da çevrilmiş.

Harold Lloyd gibi bir herifti ama günümüze yakındı çevre arabalar fln. 90'lar olmadı 80'ler olsun renkli format. Şişko değil ince bir herifti.

images

11 Nisan 2000 - Milliyet

"Bay Şaşkın"ın maceraları... TRT'de yayımlanıyor. Modern Şarlo... Zeka dolu bir metin ile hazırlanmış. Bizim senaristlere de önerilir. Mesela neden bizde bu espride bir şey yapılmaz? Aslında haksızlık etmeyelim Beyaz ve Zaga'nın kısa parodilerinde bu tad yok değil..

11 Nisan 2000 - Milliyet

"Bay Şaşkın"ın maceraları... TRT'de yayımlanıyor. Modern Şarlo... Zeka dolu bir metin ile hazırlanmış. Bizim senaristlere de önerilir. Mesela neden bizde bu espride bir şey yapılmaz? Aslında haksızlık etmeyelim Beyaz ve Zaga'nın kısa parodilerinde bu tad yok değil..

Alman absürd komedisi olduğu iddiası var bak o zaman bulamıyor oluşumuz mantıklı.

Çünkü orijinal ismi Almanca ise İngilizce çevirisi yapılmamış bile olabilir

Almanca Bay Şaşkın ne demek bulup arayın.

Üst Alt