2009 - 2010 Sezonu Formalarımız Tanıtıldı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2009 - 2010 Sezonu Formalarımız Tanıtıldı

Cevap: Galatasaray 09/10 Formaları (Öneriler / Tasarımlar / Fikirler / İstekler)

gs0910red.jpg

Bu tarz formalar lazım bize busene ya tam koyu kırmızının tonlarında yada tam koyu sarının tonlarında olmazı lazım.

birde şu türk bayrağı olayından artık vazgeçmenin zamanı gelmedimi,bütün büyük kulüpler ülke bayraklarını kullanmıyor artık..

umarım türk telekom klasik telekom logosunu kullandırtmaz bize şu mavi tonlarda olan varya işte ozaman kuşların diline sakız oluruz...

Cevap: 09/10 Sezonu Formaları [İstekler / Öneriler]

Koyu kırmızı ve siyah formalar çok hoş oluyor bence.Eflatuna falan hiç gerek yok.Turuncu çok tuttu diye azıtmanın anlamı yok.İlle yapılacaksa farklı bir tasarımla yine turuncu forma yapılabilir.

Cevap: Galatasaray 09/10 Formaları (Öneriler / Tasarımlar / Fikirler / İstekler)

Bu tarz formalar lazım bize busene ya tam koyu kırmızının tonlarında yada tam koyu sarının tonlarında olmazı lazım.

birde şu türk bayrağı olayından artık vazgeçmenin zamanı gelmedimi,bütün büyük kulüpler ülke bayraklarını kullanmıyor artık..

umarım türk telekom klasik telekom logosunu kullandırtmaz bize şu mavi tonlarda olan varya işte ozaman kuşların diline sakız oluruz...

Türk bayragı olayı şöyle Turkcell Super Lig'de herkes koyamıyorum Türk Bayrağını oraya ;)

Türkiye ligi şampiyonu koyar Türk Bayrağını Ve Fortis Türkiye Kupası Koyar Türk Bayrağını

Lig Şampiyonu Sola Kupa Şampiyonu Sağa koyar malesef bu sene sadece tek takım beşiktaş koyacak diye biliyorum cünkü hem şampiyonlar hem kupa onların ;);):)

YÖNETİMDEN TEK BİRŞEY İSTİYORUM NE ZAMANDIR KULLANMIYORLAR AMA BUNDAN SONRADA GALATASARAY KLUBU KAPANANA KADAR Kİ HİÇ OLMUYCAK :D:D BİRDAHA BU AMBLEMİ FORMALARDA KULLANMASINLAR

galatasaraysdf.gif
yalvarıyorum bu amblemi bir daha kullanmayalım ;) bizim tek bir amblemimiz var oda şuan formalarımızda kullanılan;)

ahmetin yaptığı formalar harika ama rekdaş acaba yönetime bunları yolluyomusun

bence yolla gerçekten süper formalar...

İki sorum olacak.

1.Bu forma tasarımlarını yapan arkadaş (Uğur Karaoğlu), bu forumdamı?

2.Bu tip tasarımlar hangi programla yapılıyor?

Bu konuda bilgili olan arkaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ugur Karaoğlu bu foruma üye değil diye biliyorum.Ultraslan ve Aslantepe sitesinde yazıyor.

harry2.jpg

Boyle modern bi yapisi olan formalar daha cok yakisiyor arkadaslar..

Ornegin bu formanin tamamaiyle sarisi bize uyar..

Cevap: 2009-2010 Formaları

O turuncudan farklı bu. Daha açık bir turuncu. TV ler ve Gazeteler yazdı.. Transfer haberleri gibi yalan haber olmaz bu. Sonuçta bir forma.

Üst Alt