2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi

Cevap: 2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi

Gülden'in sakatlığı ciddiymiş Tugay ben o kadar olduğunu bilmiyordum.Bugün radyoda dinledim sezonu kapatmış,kadro çok farklı hedefler için kurulmuştu.Serpil ekstra birşey oynamazsa yapılan yatırıma yazık olacak.

Gülden'in sakatlığı ciddiymiş Tugay ben o kadar olduğunu bilmiyordum.Bugün radyoda dinledim sezonu kapatmış,kadro çok farklı hedefler için kurulmuştu.Serpil ekstra birşey oynamazsa yapılan yatırıma yazık olacak.

Serpil'i baya bir övüyorlardı dedikleri kadar vardır umarım.

Eczacıbaşı ve Vakıfbank antrenörleriyle 2'şer yıllık sözleşme uzatmışlar.

Eczacıbaşı VitrA - Fenerbahçe Acıbadem maçı var. İlk seti 25-20 Eczacıbaşı kazandı.

Eczacıbaşı açısından çok önemli maç, kazanırlarsa liderlik, play-off'larda final dolayısıyla Şampiyonlar Ligi'ni garantileyecekler.

2.seti 22-25 Fenerbahçe kazandı, kötü manşet aldı Eczacıbaşı bu sette. 1-1

3-6 Fenerbahçe önde. Bir Asuman değişikliği lazım Eczacıbaşı'ya.

Guidetti'nin Özge, Micelli'nin Elif takıntısı sinirlerimi bozuyor.

Elif yüzünden blok manyağı oldu takım, Micelli hala uyuyor.

Koskoca Neslihan'ın düşdüğü duruma bak.

Skor 11-17 oldu Micelli'nin aklı yeni başına geliyor. Takım 3 hücumun 2'sinde blok yiyor.

1-3 Fenerbahçe kazandı, seneye Eczacıbaşı üst düzey bir pasör alıp Heather Bown ve Del Core'yi elinde tutsun. Esra'yı da boşuna harcamasınlar.

Elif Ağca geçen sene bize Challenge kupasını kaybettirdi ayrıca yine geçen sene ki F.Acıbadem serisinde yaptıklarını biliyoruz.Hakikaten kötü oyuncu ne var da milli takıma alınıyor bilmiyorum.Bir kere yatık hızlı pas attığını görmedim süreki yukarıdan,yavaş ve rakip bloğun içine.

Eczacıbaşı Mirka'yı yollayacak herhalde Costagrande falan düşünüyorlarsa doğru hamle.

Vakıfbank ağır hücüm edilen ve rallileri fazla olan maçlarda savunmasının seviyesini artıran bir takım.Bu sene ki Eczacıbaşı-Vakıfbank maçlarında Eczacı sürekli Neslihan üzerinden oynadığından bir setten sonra hem Neslihan Darnel hem takım oyundan düşüyordu.

Vakıfbank her şartta yine favori fakat birşeylerin değişmesi isteniyorsa Elif'in daha paylaşımcı olması lazım.

İlk seti Eczacıbaşı 25-23 kazandı, çok önemli maç

Eczacıbaşı kazanırsa her türlü lider

Vakıfbank 3-2 kazanırsa Fenerbahçe lider

Vakıfbank 3-0, 3-1 kazanırsa Vakıfbank lider

Lider olan takım finali dolayısıyla da Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı garantileyecek.

25-20 Eczacıbaşı 2.seti de kazandı. Vakıfbank'ın liderlik şansı kalmadı sanırım.

Üst Alt