2010-2011 Sezonu Kombine Satışları Başladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Sezonu Kombine Satışları Başladı!

Cevap: 2010-2011 Sezonu Kombine Satışları Başlıyor!

Evet geçerli.Öğrenci kartınla gitmen yeterli...

1)Öğrenci kartın yeterli olur.

2)Geçen sene ultrAslan Eski Açık'a geçtiği halde tamamen tükenmemişti o tribünün kombineleri.Pazartesi biteceğini sanmam ama sen yine de bana güvenme.:)

3)Pazartesi sabah gidersen bir yoğunluk olur ama daha sonra azalır.Geçen sene biraz fazla bekletmişlerdi.:)Pazartesi gününden sonra daha rahat alınabilir...(ilk gün kombinelerin bitmeyeceğini varsayarsak)

eywallah kardeşim...

Bende ilk kez kombinemi alacağım fakat Sami Yen'den değil, Aslantepe'den. İlklerin arasında yer almak güzeldir.

Bende ilk kez kombinemi alacağım fakat Sami Yen'den değil, Aslantepe'den. İlklerin arasında yer almak güzeldir.

Aslantepe'den kombineyi belki bundan 40 yıl sonra bile alabilirsin ama Ali Sami Yen'den istesen de bir daha alamazsın. Bir de bu açıdan düşün.

Ben kombinemi alıp, Ali Sami Yen'in son 12-13 maçında orada olacağım.

Kombine Satışlarında İzdiham!

Ali Sami Yen Yen Stadı'nda oynanacak son sezon olan 2010-2011 sezonun kombine satışları bugün başladı ve Galatasaraylıların çok büyük ilgisiyle karşılaştı.

Yaklaşık 10.000 kombine biletin satılacağı, yarım sezonluk kombineler için yüzlerce taraftar sabahın erken saatlerinden itibaren Ali Sami Yen Stadı'nda kuyruk oluşturdular. İzdihamın engellenmesi için 15'er kişilik gruplar halinde VIP Salonu'na alınan Galatasaraylıların işlemleri, çok sayıda görevlinin çalıştığı bankolarda kısa sürede tamamlanıyor. Sadece GS+Bonus Kart'a taksit yapıldığı için salonda kurulan GS+Bonus Kart standlarında kart için başvuru yapılabiliyor.

Kombine satışları hafta arası 09:30-18:00 saatleri arasında, hafta sonları ise 10:30-17:00 saatleri arasında yapılacak. Numaralı Tribün kombine sahiplerinin Öncelikli Alma Süresi, 18 Haziran 2010 Cuma saat 18:00'e kadar. Bu tarihten sonra öncelik hakkı sona erecek.

Geçen Sene Ultraslan Eski AÇıkta Olduğu HAlde Sezon açıldığında bile kombine satışı devam ediyordu.

Ben Kombinenin biteceğini sanmıyorum.

Kombine Satışlarında İzdiham!

Ali Sami Yen Yen Stadı'nda oynanacak son sezon olan 2010-2011 sezonun kombine satışları bugün başladı ve Galatasaraylıların çok büyük ilgisiyle karşılaştı.

Yaklaşık 10.000 kombine biletin satılacağı, yarım sezonluk kombineler için yüzlerce taraftar sabahın erken saatlerinden itibaren Ali Sami Yen Stadı'nda kuyruk oluşturdular. İzdihamın engellenmesi için 15'er kişilik gruplar halinde VIP Salonu'na alınan Galatasaraylıların işlemleri, çok sayıda görevlinin çalıştığı bankolarda kısa sürede tamamlanıyor. Sadece GS+Bonus Kart'a taksit yapıldığı için salonda kurulan GS+Bonus Kart standlarında kart için başvuru yapılabiliyor.

Kombine satışları hafta arası 09:30-18:00 saatleri arasında, hafta sonları ise 10:30-17:00 saatleri arasında yapılacak. Numaralı Tribün kombine sahiplerinin Öncelikli Alma Süresi, 18 Haziran 2010 Cuma saat 18:00'e kadar. Bu tarihten sonra öncelik hakkı sona erecek.

Yanlız Resmi Sitede yayınlana haberde sanki bu sene daha az kombine satışa çıkacağını anlıyorum.10,000 Kombine satışı demek neredeyse stadın sadece %50 sini kombine satışına çıkaraklarını gösteriyor.

Sanki son sezonda biletle gelmek isteyenlere daha fazla fırsat tanımak istiyorlar.

KOmbine Aldıktan Sonra bir konu açmayı düşünüyorum.

ALİ SAMİYENDE Kombinesi olan GSCİMBOM lular diye.

Belki hep beraber izleriz maçları

Bilmiyorum.

Kombineni alında sıra ve koltuk numaranı yazarsan sana yakın biyerlerden alayım bende

Tamam, bir aksilik olmazsa bu hafta alıcam. Alınca yazarım buraya.

Nerden alsak daha iyi? Kolonlar rahatsız edici bence. Tribünün üst tarafından almak istemiyorum o yüzden. Kolonların hizasından veya kolonların biraz önünde bir yerden almayı düşünüyorum.

Sen benden önce alacaksın.

Nereden alırsan bana sıra ve koltuk nuarasını belirtisen sana yakın bir yerden bende alırım.

Senden tek ricam Rakip tribüne yakın taraftan alma :) Derbilerde Güvenliklerle uğraşmayalım.

Üst Alt