2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan | - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE - İspanya | 01 Nisan | 21:00 | Atv

Ulan Emre Aşık böyle ucuz kart görme be aslanım.

Ulan Nihat yavaş be!

Emre Asik cok Gereksiz bir Sari Kart gördü..ne geregi var Emre yav..

Arda Turan Oley ! ...

Koçum benim ! ... :)

Yavaş Yavaş evrim geçirmeye başladı İspanyollar Arda karşısında.

Haydi Arda, Maymun et şunları ! :)

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 0 İspanya | 01 Nisan | İlk Yarı

Bu İspanya'nın pas yapma hastalığının önüne nasıl geceriz acaba , son dakkalarda çok tehlikeli geldiler. Arda Tuncay ve Semih'i çok beğendim iyi oynuyorlar.

Tribünlerden hiç ses gelmiyor.Bazen tamamen sessizlik oluyor.

Hey Allahh'im, su takimda Gökhan Gönül, Emre Belözoglu ve Ibrahim Üzülmez ne is görür biri bana anlatsin !

Tuncay cok kotu, ilk mactaki gibi hicbir topu tutamiyor ayaginda. Sabri girmeli yerine ama Terim cesaret edemeyebilir.

Arda'ma da nazar degmesin tutututu masallah:)

İbo bedavadan kart gördü , Emre Aşık'ta öylesine. İkinci yarı en çok mücdele vereceğimiz bölgeler çok riskli oldu

Bu İspanya'nın pas yapma hastalığının önüne nasıl geceriz acaba , son dakkalarda çok tehlikeli geldiler. Arda Tuncay ve Semih'i çok beğendim iyi oynuyorlar.

Onun önüne geçemezsin...

Bunun önüne kim geçmiş ki biz geçebilelim.

Gerard, Gattuso, Viera üçlüsü başedebilir milli takımımızın orta üçlüsünü oluştururlarsa...

Semih gole kadar çok top ezdi.Oyundan çıkarsa yine semih ilk çıkar.İmparator nihatı çıkartmaz.Emre B.ortalarda hiç gözükmüyor.Emre aşık ve i.üzülmez çoook gereksiz kart yediler.İnşallah 2.yide görmezler.Mücadele gayet iyi.İspanyollar şaşırdı.2.golü bulduktan sonra daha da uçarlar.

İbrahim Üzülmez'e katlanmak Bjk'lilere mahsus olsun.İzlemek istemiyorum ben bu adamı ya.Sağ ayağı yok gibi neredeyse.Ampute milli takıma koysan kimse birşey demez.Hocanın üveyoğlunu anlatmıycam bile.Bir de Tuncay biraz daha cesaret bulursa maçı koparcaz inşallah.Aksini düşünmek bile istemiyorum.

Arda her zamanki gibi mükemmel.Ayrıca neden stoperimiz yokda sol bekde şu İbrahim Üzülmez'i izlemek zorundayız.Hakan Balta olacak orda ama zorunluluktan stoper oynuyo adam.

Üst Alt